"Легко і в задоволення": Падалко з прапором пробігла марафон у Бостоні. ФОТО

18 квітня 2023, 10:15

17-го квітня телеведуча Марічка Падалко взяла участь у найпрестижнішому марафоні в Бостоні, де позмагалися любителі та професійні бігуни з усього світу.

Метою і мотивацією заходу був збір грошей для допомоги із реабілітацією звільнених з полону українських військових.

Своїми враженнями і результатами Падалко поділилася в Instagram.

"42 кілометри абсолютної підтримки і насолоди від людей. Я підбігала до кожного українського прапора подякувати. Один бачу на початку маршруту, дядько розмахує ним на високій гілці, кричу: "Слава Україні". А він так здивовано: "Have a good run!" І тут я розумію, що він навіть не українець. Це справді дуже розчулює. Я підбігла до кожного, кого бачила з нашим прапором, може, тому я так довго бігла. Але легко і в задо.


Коли уздовж всього маршруту - ціли родини, музика, крики, прапори, неможливо не отримувати задоволення навіть в дощ", - розповіла Марічка.

 
Марічка пробігла 42 км
 
"Тепер мета за нові зібрані гроші організувати навчання наших психологів для роботи зі звільненим з полону. Тільки сьогодні з‘явилася статистика від омбудсмена, що 86 відсотків з них піддаються знущанням в полоні. Спеціалістів, які мають досвід роботи з такого роду психологічною травмою в нас вкрай мало, але будуть обов’язково!", - запевнила Падалко
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Як відомо, Падалко вже неодноразово бігала півмарафони. У 2017-ому році вона навіть стала бронзовою призеркою півмарафону в Полтаві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Падалко в міні пройшлася подіумом на Тижні моди

"Перевершили самі себе": Падалко розповіла, що думає про українців

Падалко показала, як її діти зі сльозами зустріли батька-захисника. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів