Різатдінова топлес на пляжі розказала про місяць розчарувань

27 липня 2023, 14:00

Олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова, яка влітку минулого року стала жертвою крадіїв, пожалілася на місяць розчарувань.

У мережі спортсменка показалася топлес на пляжі і поміркувала про стосунки між людьми.

"Незважаючи на посмішку на моєму обличчі, липень став для мене болючим місяцем і повним розчарувань… Вам знайоме відчуття, коли все сипеться як картковий будиночок, коли руки опускаються від розчарувань і ти не розумієш куди рухатися далі?

Коли в голові купа думок і немає конкретики, як жити далі? Ти ніби застряг між всесвітами і не знаєш, як знайти вірний шлях", - відверто поділилася Ганна.

 
Друге літо поспіль у Різатдінової видається не дуже простим

"Натрапила на думку про те, що від хорошого ставлення люди починають нахабніти/приймати, як щось належне (під "хорошим" ховається різноманіття якостей, — від щедрості до звичайного прояву уваги). В цьому є сенс. Однак, хіба причина не в тому, що спочатку було порушено рівноцінний обмін?

Якщо ви вкладаєтеся, сподіваючись на уявну, нічим не підкріплену справедливість, що одного разу "борг" повернуть, це заочна поразка. Немає віддачі, немає вкладень. Закон простий і веде до звільнення від розчарувань!", - пояснила спортсменка.

Як відомо, Різатдінова краще за будь-кого знає, що таке самодисципліна та сила волі. Раніше вона розповідала про свою шкідливу звичку та як її приборкала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Різатдінова з партнером проникливо станцювали на тлі понівеченого війною Києва. ВІДЕО

Ночі в укритті та гламурні зйомки: втомлена Різатдінова показала, як минув її травень у Києві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів