Терлюга в куцих джинсових шортах посвітила довгими ногами в американському каньйоні

10 серпня 2023, 17:14

Каратистка Анжеліка Терлюга, яка зараз перебуває у США, милується тамтешніми краєвидами та ділиться враженнями з підписниками в Instagram. 31-річна спортсменка побувала у каньйоні Антилопи, що в штаті Аризона, і назнімала там красивого контенту.

"Дивовижно, що є місця, які камера передає набагато цікавіше, ніж наші очі. Мільйон разів, коли бачу щось дуже гарне у подорожах, включаю камеру і розумію, що вона зовсім не передає красоту, але не цього разу. Всі фото зроблені без обробки! Гід просто порекомендував робити фото на теплий фільтр одразу в настройках камери IPhone та на 0,5… і ось така краса", - похвалилася Анжеліка.

 
Анжеліка наробила фото у каньйоні Антилопи
фото з instagram терлюги

"Вся ця подорож по Америці потребує окремого інстаграм-профілю, щоб поділитись враженнями. Який чарівний світ, як він заслуговує робити людей щасливішими, а не відчувати біль від війн, розрушень, споживчого відношення. Люди створюють іншу реальність", - поділилася вона.

 
У США спортсменка перебуває зі своїм чоловіком, тренером Володимиром Зарецьким, із яким вони побралися в 2021-му році після 8 місяців стосунків
 
Враження Терлюги від Америки не вміщаються в її Instagram
 
 
 
 

Нагадаємо, нещодавно Терлюга демонструвала своє тренування з резинкою - не лише продуктивне, а і запаморочливе, завдяки локації.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Терлюга у візерунковому міні та на підборах попозувала чоловіку у Чикаго

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів