"Вдома ми коти": дружина Резнікова розказала про їхнє дозвілля

16 серпня, 13:00

Дружина міністра оборони Олексія Резнікова, телеведучі і психологиня Юлія Зорій зізналася, що коли у них із коханим випадає можливість відпочити удвох, вони не вигадають нічого надзвичайного.

Подружжя просто відпочиває вдома зі смаколиками, які готує Олексій, та під кіно або серіал.

Про це Юлія розповіла за лаштунками програми "Хто зверху".

"Якщо я маю вільний час, то дозволяю собі або нічого не робити, щоб мати можливість відновити ресурси, або ж перебирати, перескладати речі, виходити на прогулянку. Буває й таке, коли просто хочеться полежати, дати собі час на спокій", - поділилася Зорій.


"Коли маємо шанс побути вдвох (із чоловіком - ред.), то ми зазвичай проводимо час вдома. На щастя, чоловік смачно готує й обожнює це робити (усміхається). Тому мені залишається лише обрати серіал чи фільм для спільного перегляду.

Вдома ми коти. Взяти щось смачненьке й увімкнути кіно – найкраще дозвілля для нас. Щоправда, у нинішніх обставинах це не завжди вдається. Однак коли наші графіки співпадають, ми проводимо цей час лише вдвох", - зауважила Юлія.

 
Коти у родині Зорій-Резнікова теж є

Нагадаємо, в недавньому інтерв'ю Юлыя згадувала, як вони з Олексієм сходились і розходилися, та що залишили поза шлюбом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Олексійчик": дружина Резнікова замилувала мережу його дитячим ФОТО

Дружина Резнікова згадала, як плакала через його посаду, та помріяла про весілля в Криму

"Ще повернемося на ці закати": Резніков у річницю шлюбу показав поцілунок із дружиною у Новій Каховці


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів