Дружина Резнікова згадала, як плакала через його посаду, та помріяла про весілля в Криму

16 серпня 2022, 16:00

Телеведуча Юлія Зорій зізналася, що коли її чоловік Олексій Резніков вирішував, чи приймати пропозицію президента очолити Міноборони, вона була дуже проти.

Але тепер, під час повномасштабної війни, жінка радіє, що саме її коханий обіймає цю посаду.

У програмі "Сніданок з 1+1" Зорій розказала, чи спілкується з чоловіком про його роботу та за що йому дякує у ці складні часи.

"Він просить не говорити про роботу", - зізналася Юлія.


"Якщо мене цікавлять якісь суперечливі моменти, є якась інформація, він мені їх роз’яснює. Він і так весь час на телефонах, постійно щось вичитує, має багато інтерв’ю… Він може мені показати якийсь текст, попросити подивитись якесь інтерв’ю, дати свою оцінку. Але загалом я у це не лізу. Людина приходить додому просто фізично, але все одно головою він на роботі", - зазначила Зорій.

 
Раніше Юлія вже ділилася, як це - бути дружиною міністра оборони під час війни
фото з instagram зорій

Телеведучій подобається, що її чоловік у будь-якій ситуації зберігає посмішку і гарний настрій.

"От такий темперамент у людини. Він завжди налаштований, що б не відбувалось – у нього немає проблем. Тобто немає такого, що він би не міг вирішити. І я – людина, яка весь час наче "міністерство паніки та істерики" (сміється – ред.)… мені це дуже допомагає. Я кажу йому: "Дякую, що ти такий", - розказала Зорій.

 
Окрім того, що Зорій - телезірка, вона ще й практикуюча психологиня і часто дає поради в мережі

На запитання, чим Резніков її підкорив, Юлія зазначила, що з ним вона завжди почувається захищеною, і він вміє любити та приймати любов, чує та дослухається.

Згадуючи момент пропозиції чоловікові очолити посаду міністра оборни, Юлія зізналася, що виступала проти і навіть плакала.

"Я розуміла, що це Міністерство оборони, напружена ситуація в країні. Бесіди та перемовини щодо його призначення точилися близько місяця. І він також погодився не одразу, зважував усі ризики, свій професіоналізм. Коли вони з президентом дійшли згоди – я так плакала. Але тепер я інколи лежу вночі і дякую Богові, що на цій посаді саме ця людина, а не хтось іншій. Бо я знаю набір його якостей, цінностей та моральних принципів. А все інше і так люди бачать", - наголосила Зорій.

Юлія запевнила, що не має амбіцій стати першою леді, так само, як і її чоловік - зайняти крісло президента. До того ж, жінка зауважила, що повномасштабне вторгнення привело до серйозної переоцінки цінностей.

"Я зрозуміла, що впізнаваність, популярність, телебачення, моя робота – так, я це люблю. Але немає нічого важливішого за сім’ю, за їх близьких, життя та здоров’я. От правда. Тому усі бажання якось себе проявляти, матеріальне, воно все відійшло на другий план", - сказала Юлія.

 
Дітей у Юлії поки немає

Як відомо, у 2020-му Резніков і Зорій взяли шлюбу на адмінмежі з окупованим Кримом. Але через карантин гучного весілля в пари не було. Юлія зазначила, що святкування відбудеться після перемоги і, можливо, навіть у звільненому Криму.

"Я ніколи не була в Криму… можливо, можемо собі святкування там візуалізувати", - сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ще повернемося на ці закати": Резніков у річницю шлюбу показав поцілунок із дружиною у Новій Каховці

Сорі, дівчата, вони вже зайняті: кохані жінки Арестовича, Кіма, Федорова та Резнікова

Love story і заручини в Стамбулі: майбутній міністр Резніков візьме заміж телеведучу Зорій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів