Покришка, спіднє та голоторсі хлопці: Зендея в зухвалих луках попозувала для глянцю

24 серпня 2023, 13:00

Американська актриса та співачка Зендея стала героїнею вересневого номеру журналу Elle, поставши перед камерою в сміливих луках та з довжелезною косою.

Компанію 26-річній красуні склали м'язисті парубки, а реквізитом стала велика покришка колеса.

 
26-річна Зендея посвітила фігурою для глянцю
фото Steven Klein з Instagram elle

У інтерв'ю Зендея, зокрема, говорила про те, як змінилося її життя, коли її стали впізнавати - після ролей у "Людині-павуці" та "Ейфорії". Зірка зізналася, що через надмірну увагу до неї, вона, вийшовши десь у місто, розверталася та йшла додому.


"Усі хотіли тусити, йти у бар чи ще кудись, а я казала: "Я би залюбки, але гадаю, я можу зіпсувати всім вечір. Бо якщо я там буду, стане невесело", - пригадала Зендея.

 
Хлопці, ну ви хоч би помогли

Як розказала артистка, нещодавно вона була в Італії та саме вийшла на прогулянку зі своїм собакою, коли помітила, що її фотографують.

"Я собі думала, що можу пройтися Венецією. Ні, не можу. Мені треба було зібрати його какашки, і я така, Господи, будь ласка, не фотографуйте мене, коли я підбираю собаче гівно. Є фото,я к я тримаю пакетик, але, на щастя, вони обійшлися без тієї частини, де я згрібаю і кладу у пакетик", - зі сміхом поділилася Зендея.

 
Артистка змінила декілька яскравих образів

Зі слів акторки, яка зустрічається зі своїм колегою Томом Голландом, вона приймає те, що частина її життя не може не бути публічною.

"Я не можу не бути людиною, не жити моє життя і не любити людину, яку люблю. Але також я тримаю під контролем те, чим хочу ділитися. Справа в тому, щоби захищати спокій і залишати деякі речі своїми, але й не боятися існувати. Ти не можеш ховатися. Та це й невесело", - зазначила вона.

 
Фото у басейні в спеку теж не завадило би
 
 
Зендея не часто світить спіднім на камеру
 
 

Нагадаємо, в червні на камери потрапив конфуз: Зендея не пройшла дрескод до одного з римських ресторанів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не можу дочекатися, коли стану батьком": бойфренд Зендеї розповів про плани на майбутнє

Зендея в оксамиті, Хетевей у відвертому золоті та Чопра з голим животом показалися на вечірці у Венеції

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів