"Зруйнувати кайдани, викувати крила": локацією нового кліпу Руслани став завод, де народжується справжня бойова броня. ВІДЕО

6 жовтня 2023, 12:00

Співачка Руслана представила відеокліп на пісню "Лірниця", яка є першим синглом з її майбутнього музичного альбому та проєкту "Дике серце".

До відео увійшли кадри, які за декілька місяців до повномасштабного вторгнення були відзняті на українському узбережжі Чорного моря.

Також у ньому є кадри із заводу-кузні, де кується справжня бойова броня. Вони які були відзняті "десь в Україні" у перші тижні вторгнення, коли Руслана брала участь у соціальній кампанії на підтримку виготовлення українських бронежилетів.

Руслана в новому кліпі символічно кувала собі крила

Руслана в новому кліпі символічно кувала собі крила

Фото пресслужби

За задумом авторів, відеоробота є спробою осягнути таємницю Світла.

"Це історія з нерозгаданих прадавніх традицій автентичної України. Вона відображена символічно як задум та дія зруйнувати кайдани, викувати крила, повірити в мрію і злетіти, розриваючи темряву, даруючи світло. Образ Світла є образом України, її шлях", - поділилася Руслана.

Світло - це шлях України, вважає співачка

Світло - це шлях України, вважає співачка

Як переконана артистка, здолати ворога до кінця без повернення до власних коренів, усвідомлення, в чому наша сила і унікальність, неможливо. А це можна і треба робити через нашу прадавню культуру. Саме тому вона звернулася до давнього переказу про лірників.

...Зруйнувати кайдани, викувати крила, повірити в мрію і злетіти, розриваючи темряву, даруючи світло

"...Зруйнувати кайдани, викувати крила, повірити в мрію і злетіти, розриваючи темряву, даруючи світло"

"Лірники мовчки спілкувались з Природою. Вони бачили те, чого не бачать навіть птахи. Вони чули те, чого не чують будь-які інші істоти. Якщо на теренах України були такі люди, ми маємо про це як мінімум знати, а ще краще – віднайти і відновити цей генетичний зв’язок", - сказала Руслана.

"Історія багато розповідає про лірників. Це були саме чоловіки. Лірниця… дівчина-лірниця – це вже сучасне бачення і моя власна інтерпретація. Це футуристичний образ. Дівчина-лірниця наділена даром чути звук світла, вона володіє його тоном і тому може нести це світло людям", - зазначила співачка.

Руслана звернулася до образів із прадавньої культури

Руслана звернулася до образів із прадавньої культури

Якщо раптом, слухаючи Лірницю, ви мимоволі згадаєте мелодію Uprising гурту Muse, то ви в цьому не самотні...

Якщо раптом, слухаючи "Лірницю", ви мимоволі згадаєте мелодію "Uprising" гурту Muse, то ви в цьому не самотні...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

На саму ж ідею світла Руслану надихнули щоденні подвиги українських воїнів, яких весь світ називає воїнами Світла. Щоби підтримати їх, разом із запуском відео Руслана запускає новий збір на дрони для бригад «Азова».

"До війни для мене, як артиста, були важливі перегляди, «лайки», коменти та інша мирна метушня. Зараз єдиним "лайком", вартим уваги є донат на підтримку наших Героїв. "Люті Пташки для АЗОВа"- дрони, що рятуватимуть воїнам життя і наближатимуть нашу Перемогу! 1 грн – це посильно для кожного. Але якщо це зроблять мільйони людей, то ми закриємо такий важливий для всіх нас збір і те, про що співається у пісні, здійсниться якнайшвидше… "Ще море нам навіє… Ще хвиля нас зігріє …", - закликала зірка.

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/6fXg5zwt92

💳Номер картки банки

5375 4112 0948 3879

Нагадаємо, Руслана впевнена, що нині в Україні підростає унікальне покоління молоді. В серпні виконавиця долучилася до благодійного флешмобу, показавши власне рідкісне дитяче фото.





Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів