Міні, напівпрозорий кардиган і рюші: Соловій вигуляла total black на прем'єру фільму про "Океан Ельзи"
32-річна співачка Христина Соловій відвідала прем'єру біографічної стрічки "Океан Ельзи: Спостереження шторму".
На червоній доріжці заходу знаменитість попозувала в ефектному total black: мініспідниці, топі з V-подібним вирізом і напівпрозорому кардигані з рюшами. Свій образ вона завершила сумочкою та взуттям на платформі.
"Вирядилась на показ фільму", – підписала свою Insta-сторіс Христина.
Виконавиця блиснула стрункими ніжками на івенті
Своє волосся зірка вклала в елегантний пучок, а ще похвалилася трендовим чубчиком
Нещодавно співачка у міні грайливо попозувала на вулицях Риму і з пастою в кафе. А ще Соловій наробила ефектних фото в ніжному боді та блиснула тілом у купальнику. Окрім цього, першого вересня вона здивувала своїм виглядом у шкільній формі.
Як відомо, лідер гурту "Океан Ельзи", Святослав Вакарчук тривали час був продюсером артистки. У 2024 році Христина здивувала сумою боргу, яку має віддати музиканту. А про скандали за участю знаменитості можна почитати в матеріалі ТаблоID.