Бекхем і Рівз рекламують пігулки для потенції

26 лютого 2009, 11:44

Виявляється футболіст Девід Бекхем, актори Шон Коннері та Кіану Рівз без свого відома рекламують пігулки для підвищення потенції, пише "Female First".

Останнім часом у Китаї на телевізійних каналах показують ролики за участю знаменитостей, які розповідають про переваги віагри.

Так, і Девід, і Шон, і Кіану в рекламі справжні, а от голоси якими вони говорять - чужі.

Справа у тому, що у Китаї просто переозвучили голлівудських знаменитостей, таким чином, що ті рекламують препарат для чоловічої сили.


У ролику з Девідом Бекхемом футболіст не своїм голосом говорить: "Хочете знати як мені вдається зберігати силу і бігати по футбольному полю? Капсули "USA Selikon" допомагають мені у цьому. Вони також є секретною зброєю, якою я вдовольняю Вікторію".

Звісно, Бекхем розлютився, коли дізнався про існування цього китайського ролика.

"Девід грає чесно - і може витримати й не такі насмішки заради хорошого жарту. Але знущатися над його сексуальними можливостями заради реклами продукту - це гидко", - поділилися своїми думками друзі чоловіка Вікторії Бекхем.

"Вони також є секретною зброєю, якою я вдовольняю Вікторію".

Ще два голлівудські актори стали героями реклами секс-пігулок.

Так, Шон Коннері з'являється на екрані в образі доктора Джонса з фільму "Індіана Джонса і Останній хресний похід".

"Цього року мені виповнилося 70. Але з допомогою капсул "USA Selikon" я все ще залишаюся Джеймсом Бондом, як і в 25", - говорить дубльованим голосом Коннері.

А от текст Кіану Рівза у рекламі віагри виглядає так: "Після того, як мої нирки прочистили капсулами "USA Selikon", я почуваюся дивовижно. І мої дівчата також здивовані!".

До речі, жоден з акторів, так само як і Бекхем не можуть нічого зробити з тим, щоб ці рекламні ролики прибрали з ефірів. Адже закони Китаю не дозволяють їм здійснювати жодних юридичних дій проти використання їхніх образів.

Окрім цього, представники компанії, яка виготовляє рекламовані капсули підтвердили журналістам, що рекламні ролики були схвалені владою Китаю.

Тож, скоріш за все Бекхему, Коннері та Рівзу доведеться просто змиритися з тим фактом, що вони без своєї згоди рекламують секс-пігулки.

Фото "People"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів