Грузія відмовилася від участі в "Євробаченні-2009"

11 березня 2009, 18:16

У середу ввечері Грузія офіційно оголосила про своє рішення не брати участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2009", що проходитиме у Москві, повідомляє "Грузия Online".

"Суспільний мовник Грузії не збирається змінювати текст пісні і відмовляється від участі у пісенному конкурсі "Євробачення", - заявили генеральний продюсер суспільного мовника Георгій Чантурі і продюсер гурту "Стефане і 3G" Каха Цискарідзе.

Зокрема, у заяві грузинів наголошується, що пісня "We Don't wonna Put In" не містить жодних політичних заяв. Нагадаємо, саме через політичність пісні й було прийнято рішення не допускати її до конкурсу.

Разом з тим, Цискарідзе та Чантурі приводять підтвердження того, що на "Євробаченні" вже декілька раз звучали пісні з політичним контекстом. Але чомусь їх не знімали з конкурсу і не вимагали змінювати тексти.


Грузини не заспівають у Москві

"Суспільний мовник Грузії" направив відкритий лист виконавчому директору конкурсу "Євробачення" Сванте Стокселіусу. У зверненні відмічається, що можливо на пісенний конкурс чиниться тиск зі сторони країни-хазяйки - Росії.

Тож, грузинська сторона вважає результатом саме такого тиску прохання Європейської мовної спілки про зміну тексту пісні гурту "Стефане і 3G".

"Маємо честь ще раз висловити нашу повагу до Вас і пісенного конкурсу "Євробачення" і у той час відмітити, що "Суспільний мовник Грузії" не згоден з вашим рішенням, тому що воно не достатньо обґрунтоване", - йдеться у зверненні до керівника "Євробачення".

Фото eurovision-russia.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів