Продюсер Валерії залишив у спокої Приходько

12 березня 2009, 11:08
Продюсер та чоловік Валерії Йосип Пригожин заявив журналістам, що більше не буде судитися з приводу нечесної, на його думку, перемоги Анастасії Приходько у російському відборі "Євробачення".

Причиною такого рішення зі сторони Пригожина стали його внутрішні переживання після похорон Яна Арлазорова, повідомляють "Дни. Ру".

"У мене всередині тяжко стало. Ні грошей, ні славу з собою не забереш. Я хочу жити тут і зараз, у режимі реального часу... Претензій до журі не маю. Це компетентні люди. Але у подібний загальноросійський успіх Приходько не вірю", - прокоментував чоловік Валерії.

Окрім цього продюсер відмітив як "вдало розкинув щупальці Меладзе": одразу дві його протеже вийшли до фіналу "Євробачення" і у Росії і в Україні.

Також Пригожин визнає, що участь його коханої Валерії у відборі було його продюсерською помилкою.


Коханий Валерії врішив не влаштовувати скандал через Приходько

Та й виявляється сама співачка не надто хотіла брати участь у "Євробаченні".

"Ви не уявляєте, скількох зусиль мені коштувало вмовити Валерію. Мені соромно перед нею, що я зробив на восьме березня їй такий подарунок", - зізнався Пригожин.

Нагадаємо, 7-го березня Росія обрала у якості цьогорічної представниці на пісенний конкурс українку Анастасію Приходько. Дівчина набрала 25% голосів, та залишила позаду своїх найближчих конкурентів - співачку Валерію та гурт "Кватро".

Одразу після фіналу відбору Йосип Пригожин говорив журналістам, "що горбата петеушниця Приходько" не гідна представляти Росію на "Євробаченні". До того ж, розгніваний чоловік Валерії погрожував влаштувати судові розборки з приводу достовірності результатів голосування.

Фото "News Music Ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів