Кабаєва народила? Від Путіна?

25 травня 2009, 14:03

Поговорюють, днями відома гімнастка та депутат Держдуми Росії Аліна Кабаєва народила сина. Батьком же дитини жовта преса називає самого екс-президента Росії Володимира Путіна.

Цю сенсаційну новину повідомило російське видання "Экспресс-газета" у статті під назвою "От кого родила Кабаева?". Щоправда, цей скандальний матеріал видання з невідомих причин дуже швидко прибрало з сайту, пише "Блік".

"У режимі підвищеної таємності, держцензури і "правильної" пропаганди про правильного і порядного Володимира Володимировича, який, бідолаха, не п'є, не палить, веде здоровий спосіб життя, вірний дружині, з дівчатами не гуляє, вдома вчасно й одразу після роботи... в атмосфері всіх цих безперечних штампів у Путіна з'явився спадкоємець. Хлопчик", - приводить "Блік" цитату з "Экспресс-газеты".

Далі у вже знятій з публікації статті йдеться про те, що син російського прем'єра з'явився "не від білявої красуні, а від татарки, яка сповідує іслам та є не надто розбірливою у чоловіках - Аліни Кабаєвої".

Спортсменка, яка днями нібито стала матусею, про "новонародженого" та його "татуся" мовчить. Та й раніше у ЗМІ не було жодних повідомлень про вагітність Кабаєвої. Хіба що спортсменка майстерно приховувала своє "цікаве положення".

"Не втручайтеся в особисте життя Аліни. Прийде час, і вона все розповість", - прокоментувала новину про народження первістка гімнастки її тренер Ірина Вінер.

Звісно, жодних коментарів немає й від самого Путіна.

Не виключено, що взагалі вся історія про народження сина Аліни Кабаєвої є просто вигадкою журналістів.

ЗМІ знову заговроли про Путіна і Кабаєву. Цього разу парочці приписують спільну дитину

Нагадаємо, в середині квітня минулого року ЗМІ заполонили новини про майбутнє весілля екс-президента Росії з 26-річною спортсменкою та депутаткою.

Деякі видання запевняли, що Володимир Володимирович вже встиг таємно розлучитися зі своєю дружиною Людмилою і готується зв'язати своє життя з молодою гімнасткою.

Та світові так і не вдалося подивитися на те, як 56-річний Володимир Володимирович веде під вінець Аліну.

А згодом сама Кабаєва почала вимагати спростування цих новин і погрожувала подати до суду на видання, яке першим опублікувало звістку про її весілля з Путіним. Винне у розповсюдженні неправдивої новини видання прикрили, а Путін поспішив заявити, що не розлучався з дружиною.

Тож, вірогідно, і  цього разу залишається  лише чекати на спростування новини про материнство Аліни Кабаєвої, чи, навпаки, підтвердження цієї інформації.

Фото "Reuters"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів