Визначено найрентабельніших голлівудських акторів

26 серпня 2009, 15:16

Видання "Forbes" оприлюднило рейтинг акторів-чоловіків, які попросить скромну суму за свою роботу, але їхня участь у зйомках приносить творцям фільму найбільші прибутки.

Таким от "найрентабельнішим" актором став зірка "Трансформерів" Шайя Лабеф.

Експерти підрахували, що за кожен долар, який студії платили Лабефу, він приніс авторам фільму у середньому 160 доларів.

"Шайя Лабеф є мрією кожної студії", - зауважує видання. Він ще молодий, дуже працьовитий, і донедавна мав невелику зарплату. Втім, останній пункт скоро може змінитись.


На другому місці опинився 30-річний шотландський актор Джеймс Макевой, який знявся разом з Анджеліною Джолі у "Особливо небезпечному".

Кожен долар, вкладений у Макевоя, приносить, за підрахунками видання, 114 доларів прибутку.

Третє місце "найрентабельніших" зірок дісталося 21-річному Майкл Сера. Цей актор відомий завдяки фільмам "Джуно" і "Суперпоганий". Кожен заплачений йому долар гонорару приносить творцям фільмів 102 долара.

Наймолодшим учасником рейтингу став кіношний "Гаррі Поттер" 20-річний Деніел Редкліфф. Так, кожен вкладений у нього долар приносить 93 долари прибутку.

Головний герой "Трансформерів" очолив список "Forbes"

Актор Роберт Дауні молодший - на п'ятому місці рейтингу "Forbes". Актор, який знявся у фільмах "Грім у тропіках" та "Залізна людина", приносить студії з кожного виплаченого долара 78 доларів прибутку.

Трохи менша рентабельність відомо актора Хав'єра Бардема (1 долар приносить 73). Іспанський красунчик відомий за ролями у фільмах "Старим тут не місце" та "Вікі, Крістіна Барселона",

Райян Рейнолдз - сьомий з пропорцією рентабельності 1 до 61 долара. Чоловік Скарлетт Йохансон знявся у фільмі "Пропозиція", який заробив у світовому прокаті 260 мільйонів.

Бетмен Крістіан Бейл - на восьмому місці. Кожен вкладений у актора долар приносить творцям фільму 55 доларів прибутку. Замикають ТОП-10 видання Аарон Екхард (1до 45) та Денніс Квейд (1 до 43).

Щоб створити список ТОП-10 найрентабельніших голлівудських акторів, "Forbes" проаналізував 100 виконавців, які знялись принаймні у 3 фільмах впродовж останніх 5 років.

Відтак видання порахувало, скільки грошей заробив актор на кожному фільмі. Потім експерти проаналізували бюджети та касові збори фільмів. Потім чистий прибуток фільму поділили на виплати акторові. Ця цифра і встановлювала, на якому місці має бути актор у рейтингу видання.

Фото "The Associated Press"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів