Білан цілувався з коровами на щастя

22 лютого 2010, 12:11

Російський співак Діма Білан провів відпустку у Індії. Цілий місяць він жив відлюдником на узбережжі Гоа, їв морепродукти, носив чалму та водився з коровами.

"За минулий рік у мене всередині накопичилась така втома: і моральна, і фізична, що єдиним способом розслабитися стало б повне усамітнення", - розповів Білан виданню "Тайны звезд".

"Захотілося побути відлюдником. Нікого не бачити, ні з ким не розмовляти, не знати жодних новин... Я жив так цілий місяць, і це було прекрасно!" - запевнив переможець "Євробачення-2008".

Компанію відлюднику-Білану склали представники тамтешньої фауни - мавпочки та "священні" корови, які вільно розгулювали по пляжах.


"Я годував їх з рук, а вони у відповідь, на знак подяки, лизали мене у ніс. Місцеві запевнили, що такі "поцілунки священних корів" приносять щастя..," - поділився співак.

Харчувався артист в основному свіжими соками та морепродуктами, а найліпшою розвагою для нього був захід сонця. Зі слів Діми, аби помилуватися цим видовищем, і туристи, і місцеві мешканці щовечора кидали усі свої справи.

Фото "Тайны звезд"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів