Син Черновецького розлучається і тікає у Канаду?

25 лютого 2010, 10:33
Син космічного мера Києва Леоніда Черновецького Степан , схоже, розлучається і планує стати громадянином Канади, пише " Сегодня ".

Як розповів один із заступників мера, наближений до родини Черновецьких, Стьопа планує переїхати на постійне місце проживання до Канади.

"Він зараз оформлює документи для отримання громадянства у Канаді. Там, якщо у тебе є нерухомість, зробити це неважко", - зауважило джерело.

Мовляв, у Канаді законодавство дуже лояльне по відношенню до мігрантів, у яких є власність на території країни.

"Але при цьому, наскільки мені відомо, втрачати український паспорт він (Степан Черновецький) також не хоче", - додав заступник "Льоні-Космоса".


Інформацію про заплановану "втечу" сина Черновецького підтвердив і депутат НУНС Кирило Куликов.

"У мене є папери, що сім'я мера інвестує у нерухомість у Ванкувері, Оттаві та околицях. Це готелі і квартири, у які вони почали вкладати кошти після продажу банку "Правекс", - запевняє Куликов.

Та чи не найцікавіше те, що Степан нібито їде до Канади сам, без своєї дружини.

"Я чув, що він розлучився з Жанною", - розповів один з депутатів.

Стьопа розлучається з Жанною і їде до Канади?

А сусіди сина Черновецького повідомили, що не бачили дружину Степана більше року. Так само вже давно не з'являлася Жанна і у Кончі-Заспі, де у сина мера є будинок.

Щоправда, у мерії офіційно чутки не підтверджують. Навпаки, запевняють, що у Стьопи Черновецького з дружиною все гаразд.

Однак так само нещодавно представники Київської міської адміністрації казали, що і у Христини Черновецької не крали 4,5 мільйони доларів у Парижі. Хоча згодом французькі правоохоронці підтвердили, що крадіжка таки відбулася.

Нагадаємо, Степан Черновецький одружився у квітні 2006-го року. Свідками на весіллі були заступники мера Ірена Кільчицька та Денис Басс. У Степана та його дружини Жанни є 3-рінчий син Льоня.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів