Син Черновецького розлучається і тікає у Канаду?

25 лютого 2010, 10:33
Син космічного мера Києва Леоніда Черновецького Степан, схоже, розлучається і планує стати громадянином Канади, пише "Сегодня".

Як розповів один із заступників мера, наближений до родини Черновецьких, Стьопа планує переїхати на постійне місце проживання до Канади.

"Він зараз оформлює документи для отримання громадянства у Канаді. Там, якщо у тебе є нерухомість, зробити це неважко", - зауважило джерело.

Мовляв, у Канаді законодавство дуже лояльне по відношенню до мігрантів, у яких є власність на території країни.

"Але при цьому, наскільки мені відомо, втрачати український паспорт він (Степан Черновецький) також не хоче", - додав заступник "Льоні-Космоса".

Інформацію про заплановану "втечу" сина Черновецького підтвердив і депутат НУНС Кирило Куликов.

"У мене є папери, що сім'я мера інвестує у нерухомість у Ванкувері, Оттаві та околицях. Це готелі і квартири, у які вони почали вкладати кошти після продажу банку "Правекс", - запевняє Куликов.

Та чи не найцікавіше те, що Степан нібито їде до Канади сам, без своєї дружини.

"Я чув, що він розлучився з Жанною", - розповів один з депутатів.

Стьопа розлучається з Жанною і їде до Канади?

А сусіди сина Черновецького повідомили, що не бачили дружину Степана більше року. Так само вже давно не з'являлася Жанна і у Кончі-Заспі, де у сина мера є будинок.

Щоправда, у мерії офіційно чутки не підтверджують. Навпаки, запевняють, що у Стьопи Черновецького з дружиною все гаразд.

Однак так само нещодавно представники Київської міської адміністрації казали, що і у Христини Черновецької не крали 4,5 мільйони доларів у Парижі. Хоча згодом французькі правоохоронці підтвердили, що крадіжка таки відбулася.

Нагадаємо, Степан Черновецький одружився у квітні 2006-го року. Свідками на весіллі були заступники мера Ірена Кільчицька та Денис Басс. У Степана та його дружини Жанни є 3-рінчий син Льоня.

Фото "Сегодня"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів