Розинська розповіла про стосунки з Мельниченком

19 березня 2010, 11:32
Телевізійниця-білявка Наталя Розинська заявила, що через скандального майора Миколу Мельниченка ледь не втратила свого нареченого.

Протягом трьох місяців ходили чутки про те, що Розинська та Мельниченко мають романтичні стосунки. Парочка підігрівала ці чутки спільними поїздками на відпочинок.

Однак тепер косата Наталя різко реагує на питання про стосунки зі сумнозвісним майором.

"У мене ніколи не було жодних серйозних, тим паче любовних, стосунків з Миколою Мельниченком!", - заявила телеведуча газеті "Сегодня".

"Схоже, у нашій країні взагалі ніде не можна ні з ким з'явитися - одразу кохання приписують. Я поважаю Миколу як людину, але між нами не було і не могло бути нічого більше", - відрізала Розинська.

Розинська більше не "наречена" Мельниченка

За словами білявки, чутки про її роман з Мельниченком сильно попсували її стосунки з 64-річним нареченим зі Стокгольма Свеном Де Гір Кон Геральдом.

"Ми ледь не розійшлися. Мені коштувало неймовірних зусиль переконати коханого, що все це лише дурні чутки", - зізналася Наталя.

Розинська зауважила, що після цієї історії вона взагалі перестала спілкуватися з Мельниченком.

Фото "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Розинська з бароном пила з гранчаків і годувала його з ложечки. ФОТО

Як вдалося дізнатися ТаблоIDу, барон телеведучої й ім‘я має правильне - баронське: Свен Де Гір Кон Геральд. А на зимові канікули майбутні чоловік та дружина зібралися махнути в Ісландію, на гарячі джерела, а потім, можливо, і в Нью-Йорк.
Останні матеріали
Більше матеріалів