Білик взялася за Москву і "розбила" кілька пар

23 червня 2010, 12:00
Кліп Ірини Білик, у якому вона виходить заміж за російського стиліста Сергія Звєрєва, спровокував розпад кількох закоханих пар.

Саме за допомогою нового відео Білик намагається підкорити Москву. Щоправда, до російської столиці білявка переїздити ще не збирається. Але запевняє, що з концертами їздить частенько.

Що ж до ідеї кліпу, то вона прийшла в голову зовсім не Ірі. Весілля зі Звєрєвим їй порадила її подружка Оля Горбачова.

"Коли вона почула пісню в мене вдома, то сказала: "Іра, ти не розумієш! Люди ж будуть слухати цю пісню і запрошувати вас на весілля, оскільки це пісня про справжнє кохання", - розповіла Білик в інтерв'ю "E-motion".

На несправжнє весілля співачка запросила чимало своїх друзів і колег. Причому деякі з гостей були впевнені, що церемонія - справжня.

Білик заради кар'єри вийшла заміж за Звєрєва

"Ассія Ахат, наприклад, досі не може повірити, що це неправда", - сміючись зауважила Білик.

Та найбільше Іру тішить те, що її кліп "розбив" кілька закоханих пар.

"Мене радує один факт: багато моїх подруг, які були на зйомках кліпу, після цього розійшлися зі своїми хлопцями", - заявила Білик.

"Тому що після цієї красивої церемонії, усіх цих букетів, янголяток, поцілунків вони прийшли і сказали в лоб своїм чоловікам: "Можеш зробити таке ж весілля, як у Білик?". А хлопці відповідають: "Вибач, ти ж знаєш, я не зможу цього зробити, оскільки у мене немає грошей". Ну, і дівчата їх посилають, звісно", - пояснила вона.

Фото "E-motion"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Лаунж

Білик любить випити, а в ліжку - одна за чотирьох

"Білик лівою рукою готувала борщ о 7-ій ранку, сніданки, котлетки, а правою чепурилася. Подаючи їжу у ліжко, цьомала мене, Гліба і тікала на репетиції. Ще мені подобається, що вона ніколи не ходила по будинку у капцях і не носила кульки"
Останні матеріали
Більше матеріалів