Горбачова покаталася на пасинку Семенюк і показала гепу

16 червня 2010, 15:48

У новому кліпі групи "Арктика" телеведучий Алєксєй Мочанов вдруге, але тепер вже "насухо", підмочив свою репутацію. А солістка колективу Оля Горбачова потрималася за сідниці племінника екс-глави Фонду держмайна Семенюк та показала свої власні.

Зйомки на пісню "Нечемо терять" тривали всього 15 годин. За цей час Горбачова встигла відзначитися з шістьма чоловіками, повідомляє прес-служба Mamamusic.

Мочанов вдруге, але тепер вже "насухо", підмочив свою репутацію
Алєксєй зіграв одного з кавалерів "Арктики"

"Після зйомок з Ван Даммом, погодьтеся, важко і навіть малоймовірно знайти більш відомого і харизматичного чоловіка для відеоісторії, тому я вирішила довго голову не ламати і запросила у кліп наших друзів: молодих, привабливих та успішних чоловіків", - каже Ольга.

Пасинок Валентини Семенюк Володимир Самсоненко потримався за Оліну попу...
...а тоді посадив її у свою круту "Ferrari"

"А там де успішні чоловіки, там не лише гарні дівчата, а й красиві машини! От у нас і вийшло зовсім легковажне й авантюрне відео про чоловіків, жінок і машини", - додає співачка.


Так, у кліпі знялися і чоловіки, і їхні авто: "Lamborgini", "Porsche Сayman", "Maserati" "GranTurismo", "Aston Martin" і "Ferrari".

Кажуть, Оліну попу на ТБ можуть і не показати - забагато тіла у кліпі

Та найкрутішою стала поява у фінальній сцені кліпу "Жигулів" з його власником.

"Це своєрідна пародія на позерство багатьох жіночих колективів з їхніми розповідями про "віру у справжнє кохання". Цю "віру" можна дуже легко похитнути, під'їхавши до таких дівчат на "Жигулях" і попросивши телефончик... Як співає інший відомий артист "Вот и вся любовь!" ,- розводить філософію Горбачова.

Фото Mamamusic та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів