Голий Коляденко: Мені хотілося довести Білик до сліз

25 травня 2010, 15:41
Скандальний танцюрист-коханець Діма Коляденко знову не дає спокою Ірині Білик. Хореограф і телеведучий присвятив своїй колишній коханці свій перший кліп.

"Відео "Где ты?" присвячене Ірині Миколаївні Білик. Це історія не вигадана, це історія взята з життя. Як я відчував..," - каже про свій новий кліп Коляденко.

Далі шоумен описує нову відеороботу і те, що він хотів нею сказати:

"У кадрі є міст, у кадрі є дощ, у кадрі є самотність, у кадрі є переживання, у кадрі є різні іпостасі людини, яка добу знаходиться у закритому приміщенні. Про що вона думає, як вона відчуває, згадує про пристрасті, про кохання".

Реве та стогне хореограф
Коляденко присвятив Ірині Білик свій перший кліп

"Це історія про переживання чоловіка 35 років. Я хочу, щоб у моєму кліпі люди побули зі мною разом наодинці всю цю добу... Побачили хто такий Коляденко", - каже Коляденко.


У відео замість звичного клоуна-шоумена Коляденко постає чуттєвий, вразливий, чорно-білий і місцями оголений Дмитро. Мало того, хореограф у кадрі плаче.

Між іншим, сама Білик вже переглянула кліп свого екс-коханця.

"Мене усі запитують: "Яку реакцію ви очікуєте від Білик, коли вона побачить відео?". Я вам скажу - я не очікую, я вже знаю, якою вона була. Іра вже бачила кліп "Где ты?", їй показали одній з перших. Я запитав: "Скільки разів вона його дивилася?" Мені сказали: 2. І двічі плакала..," - розповідає про реакцію співачки сам Коляденко.

Діма і сам поплакав, і Білик до сліз довів

Щоправда, як зізнається танцюрист, він навмисне хотів довести свою колишню жінку до сліз.

"Мені цього хотілося - довести її до сліз", - каже він.

"Ми так погано з нею розсталися. Стільки гидоти я вилив на неї, а вона - на мене... Мені захотілося зробити їй приємно. Мені здається, будь-яка жінка була б рада отримати такий подарунок від свого колишнього, з яким вона вже давно не живе..," - ділиться Коляденко.

Цікаво, що для свого дебютного кліпу Коляденко обрав у чорно-білу колористику. Відео зняте на модний фотоапарат, і у ньому, як запевняють, абсолютно відсутній постпродакшн - "чищення" обличчя.

"Мені цього хотілося - довести її до сліз"

"Я гадаю, це перше відео в Україні, де немає форсу. Артисти люблять вичищати зморщечки, тонувати, згладжувати. У цій роботі Коляденко нечищений, оголений. Він відкрив свою душу, відкрив секрети", - запевняє шоумен.

"Відчуття таке, ніби я показав себе голим! Там навіть є мішки під очима, сива борода. Я хочу, щоб це побачили. Так, я - епатаж, так, я - феєрверк, але я буваю й іншим...", - заявляє Діма.

Зйомки відео пройшли у Хмельницькому.

"Чесно кажучи, я думав, що Хмельницький - це село; казали, що там навіть "Макдональдса" немає. Але, коли мені показали в Інтернеті, який там є розкішний готель із президентським номером, я був у шоці!", - зізнається телеведучий.

Відео для танцюриста знімали у Хмельницькому
Всі вони люблять Іру Білик?

За словами Коляденка, протягом доби він не виходив з номера, де знімався кліп. Там на нього лилася вода, "літали" книжки, вирували почуття та емоції.

Режисером відео стала Олена Винярська, оператором - Геннадій Працевич. І для знімальної групи, і для головного персонажа - хореографа - це була перша робота. Тож зйомки Коляденко порівнює із народженням дитини.

Матеріали надані прес-службою "Master Management"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів