Лоліта відмовилася бути свідком на весіллі у Моїсеєва

21 серпня 2010, 13:07
Співачка Лоліта та модельєр Валентин Юдашкін відмовилися бути свідками на весіллі Бориса Моїсеєва , пишуть " Дни.ру ".

Нагадаємо, нещодавно "дитя пороку" оголосив, що 15-го вересня він одружується з американкою Адель Тодд.

Спочатку повідомлялося, що свідком з боку нареченого повинен стати модельєр Юдашкін. Останні навіть вже зшив Моїсеєву весільний бежевий костюм з мереживами.

Однак, пославшись на зайнятість, знаменитий кутюр'є відмовився бути свідком.

Тоді на роль свідка епатажний співак затвердив кандидатуру Лоліти Мілявської. Щоправда про це сама Мілявська, схоже, дізналася від журналістів.


"Спасибі, що ви мені сказали. Тепер я розумію, що потрапила на гроші. Гаразд, Борічка, я тобі помщуся. На моєму весіллі ти будеш нареченим!", - сказала Лоліта в інтерв'ю одному з телеканалів.

На весіллі Борі та Адель Лоліта не схотіла бути свідком

Проте через пару днів співачка вже відмовилася від коментарів стосовно весілля Моїсеєва.

"Мені це нецікаво. Не витрачайте мій час. Я зараз на відпочинку. Спасибі", - сухо відповіла вона на питання журналістів "Glomu".

За останніми даними співак знову поміняв кандидатуру і призначив майбутнім свідком свого молодого друга, співака Володимира Брильова.

"Подробиці весілля я розкривати не буду, але наскільки мені поки відомо, це правда, я дійсно буду свідком", - підтвердив Брильов.

До слова, весілля 56-річного Бориса Моїсеєва, який ніколи не приховував свою "нетрадиційну" орієнтацію, наробила багато галасу у російській тусовці.

Фото liveinternet.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів