Бадоєв вдруге одружився. ФОТО

8 лютого 2011, 13:44

Вітчизняний кліпмейкер Алан Бадоєв повторно взяв шлюб зі своєю дружиною Жанною.

Парочка відгуляла друге весілля у Лас-Вегасі, пише "Сегодня".

"Взагалі-то ми з Жанною в шлюбі вже вісім років, але вирішили зіграти ще одне весілля. Навіщо? А для себе, щоб поклястися у любові один одному ще, як мінімум, років на вісім", - заявив Бадоєв.

Модне серед іноземних зірок друге весілля Алан та Жанна провели у невеличкій каплиці. За словами режисера, саме тут колись взяла шлюб Брітні Спірз, пише "Комсомольська правда в Україні".


"Церемонія тривала недовго - 15 хвилин. На ній були присутні друзі зі знімальної команди. Пастор читав все англійською, а я перекладав дружині. Музичні паузи на нашій церемонії заповнював двійник Елвіса Преслі, який співав також на весіллі Брітні Спірз. У нього на піджаку, до речі, Брітні залишила свій автограф", - похвалився Бадоєв.

Після весілля Алан подарував двічі дружині кришталевий кулон на срібному ланцюжку від Тіффані, а ще прогулянку на гондолах.

А ось Жанна зізналася, що до останнього не вірила в правдивість того, що відбувається:

"На мені маленька фата, невеликий букет квітів, "Елвіс Преслі"... Але коли нам видали сертифікати, які підтвердили наш другий шлюб в штаті Невада, я мало не знепритомніла!".

До речі, після повторного заручення Алан і Жанна, у яких вже є син і дочка, задумалися і про третю дитину.

"Я хочу ще одного сина, у мене й ім'я для нього є, але на все свій час", - сказав кліпмейкер.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів