"Євробачення": Джамала, Злата Огнєвіч і Міка Ньютон битимуться знов

28 лютого 2011, 23:56

3-го березня на Першому національному телеканалі відбудеться переголосування за фіналістів національного відбору "Євробачення-2011".

Про це повідомляє прес-служба Національної телекомпанії України, пише "Українська правда".

"Після проведення фіналу національного відбору громадськість неоднозначно сприйняла підсумкові результати. Надходить безліч звернень глядачів, в яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору", - зазначили в НТКУ.

В прес-службі зазначають, що у національному відборі вже визначилися три явні лідери: Міка Ньютон, Злата Огнєвіч і Джамала.


Лідери: Джамала, Злата Огнєвіч і Міка Ньютон

Щоб зняти ажіотаж, Національна телекомпанія виступає з ініціативою до цих трьох учасників з пропозицією виступити у четвер в прямому ефірі.

"Під час проведення ефіру буде відкрита лінія для SMS-голосування. Причому враховуватиметься лише один голос з одного телефонного номера. Номер телефону, на який прийматимуться SMS на підтримку виконавців, буде оприлюднений з моменту початку трансляції", - наголошується в повідомленні.

Як відомо, у ніч з суботи на неділю було вирішено відправляти у Дюссельдорф на "Євробачення-2011" Міку Ньютон.

Але вже у понеділок заступник глави адміністрації президента Ганна Герман заявила, що ініціюватиме створення комісії для перевірки відбору кандидатури від України на "Євробачення".

Фото Edit PR., сайту Злати Огнєвіч та з сайту eurovision.on-1.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів