На "Євробачення-2011" поїде саме Міка Ньютон

2 березня 2011, 12:37

Національна телекомпанія України не проводитиме суперфінал національного відбору на "Євробачення - 2011".

Про це пише "Телекритика" з посиланням на прес-службу НТКУ.

Як незабаром повідомила прес-служба НТКУ, переможницею нацвідбору "Євробачення-2011" визнано Міку Ньютон. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі у травні у Дюссельдорфі.

 Європі таки покажуть ангелів Міки Ньютон

Нагадаємо, вночі з 26-го на 27-е лютого стало відомо, що на "Євробачення-2011" від України полетить Міка Ньютон.

Втім, незадоволені й обурені результатами нацвідбору представника України на "Євробачення-2011" розмістили в інтернеті петицію до Першого національного. Після цього НТКУ вирішила провести переголосування за фіналістів відбору на "Євробачення".

Водночас заступник глави адміністрації Ганна Герман заявила, що наполягатиме на розслідуванні проведення відбору кандидатури від України на "Євробачення".

Вже 28 лютого НТКУ звернулась до трьох лідерів голосування національного відбору "Євробачення-2011" - Міки Ньютон, Злати Огнєвіч і Джамали - з пропозицією виступити 3 березня у суперфіналі нацвідбору на "Євробачення".

У суперфіналі мали бути змінені правила голосування: враховуватиметься тільки один голос з одного номера телефону. Також у суперфіналі не мало голосувати журі, а переможець визначався б виключно глядацьким голосуванням.

Переможниця національного відбору Міка Ньютон та Злата Огнєвіч (друге місце) погодились взяти участь у суперфіналі, а Джамала (третє місце) відмовилась. Втім, незабаром задній хід дала й Огнєвіч.

Фото "Медіаняні"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

"Євробачення": Герман "просльозилася", але не від Міки Ньютон

Нещодавно подивитися на концерт за участю Міки Ньютон (підопічної донецього бізнесмена Тимофія Нагорного) приходили син прем'єр-міністра Миколи Азарова Олексій та депутат Партії регіонів Ян Табачник
Фокус

Джамала відмовилася від показушного "суперфіналу" через корупцію

За чутками, над Джамалою маячить неслабкий "регіональний дах", який, втім, не найкращим чином спрацював у фіналі Нацвідбору. Хоча й на протеже Нагорного нарікають, буцімто, Міка Ньютон могла "владнати" питання з перемогою в смс-голосуванні на пряму з мобільними провайдерами.
Останні матеріали
Більше матеріалів