Жертва Ландіка помириться з кривдником?

21 липня 2011, 10:03

Побита Романом Ландіком Марія Коршунова може піти на мирову.

Про це в інтерв'ю ТСН повідомив її адвокат Ігор Зазимкін, пише "Українська правда".

Коршунова піде на мирову? Фото з соцмереж

За його словами, мирова можлива, якщо екс-депутат Луганської міськради щиро розкається і відшкодує витрати на лікування потерпілій.

"Але навіть у цьому випадку суд буде, бо проти Ландіка порушено кримінальну справу за фактом хуліганства", - йдеться у повідомленні.


Чи вимагати морального відшкодування, дівчина, за словами адвоката, ще не визначилася.

"Вона запевняє, що до дня бійки не знала, хто її кривдник і про Романа Ландіка, представника однієї з найвпливовіших сімей Луганська, раніше не чула", - зазначається у повідомленні.

Адвокат Коршунової також заявив, що його підзахисна справді писала заяву, що конфлікт вичерпано. Утім, із появою адвоката всі документи анульовано.

"Зі стороні обвинуваченого приїжджали хлопці... Люди, що представляли його інтереси, були дуже здорові... плюс вона не знала що робити... Все одно будуть сторони зустрічатися домовлятися рано чи пізно", - зазначив Зазимкін.

Як відомо, російський суд прийняв рішення про екстрадицію Ландіка в Україну.

Нагадаємо, у ніч 4-го липня Роман Ландік жорстоко побив 20-річну дівчину у луганському ресторані.

Потерпіла Марія Коршунова подала заяву у міліцію. У свою чергу Ландік спершу спростовував факт бійки, а тоді написав зустрічну заяву, де стверджував, що потерпілим є він.

7-го липня щодо Романа Ландіка було порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

9-го числа мажор був оголошений у розшук, а наступного дня затриманий у Росії. Компанію у втечі Ландіку склала його молода дружина, 21-річна Ганна Тукіш, яка, за словами її новоспеченого свекра, боїться літати.

12-го липня Романа Ландіка виключили з Партії регіонів, а тоді й з фракції.

На часі Ландік залишається у Росії, а його екстрадиція в Україну може зайняти мінімум 40 днів, повідомили у Генпрокуратурі України.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів