"Брюсcель" Вакарчука представить перший альбом он-лайн

6 грудня 2011, 14:14

Новий проект музиканта Святослава Вакарчука під назвою "Брюссель" незабаром представить свій перший альбом. Офіційний реліз платівки відбудеться під час онлайн-концерту "Брюсселя" на YouTube.

Гурт виступить 13-го грудня о 16.00, повідомляє прес-служба "Океану Ельзи".

Зірковий склад гурту: Шуров, Бабкін, Вакарчук

Така прем'єра, реалізована спільно з Google, є аналогом інтернет-трансляцій західних груп, об'єднаних в серію "Unstaged".

За словами Святослава Вакарчука, в новому проекті він хотів реалізувати інші музичні вектори, ніж ті, що живуть в творчості його основного проекту "Океан Ельзи".


Крім того, невипадковим став й вибір каналу для презентації проекту.

"Сьогодні Інтернет-аудиторію не можна порівняти за своїми масштабами з жодним концертним майданчиком, і це чудова можливість поділитися новою музикою з якомога більшою кількістю людей", - відзначив Святослав Вакарчук.

екс-клавішник "Океану Ельзи" Дмитро Шуров (ліворуч) та Сергій Бабкін

Як зазначив директор Google в Україні, "практика презентації нового музичного матеріалу або концертів на YouTube вже давно існує в світі." Наприклад, такі гурти, як "U2" та "Coldplay" активно використовують власні канали на YouTube для зв’язку з прихильниками.

Нагадаємо, проект мрії Вакарчука раніше мав робочу назву "96.7". Своє перше відео на пісню "Aeroplain" гурт також презентував он-лайн.

Фото прес-служби "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів