Для Вакарчука жінка стала основним сенсом життя

9 листопада 2011, 16:20

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук пояснив, чому пішов у політику, розповів про свої продюсерські плани і кохану жінку.

Свої думки Славко озвучив в ефірі програми Ткаченко.ua.

На думку Вакарчука, жінка - це сенс життя.

"Ну, по-перше, жінка для чоловіка будь-якого, або майже будь-якого, в тому числі і для мене - це є, мабуть, найосновніший сенс життя. При всьому тому, що в кожного з нас є робота, кар‘єра, творчість, думаю, що все-таки відношення до кохання, твоя друга половина, жінка в твоєму житті, вона відіграє визначну роль не тільки тому, що вона тебе надихає..," - впевнений Святослав.


"Крім цього є дуже важлива річ: жінка в твоєму житті робить твоє життя оформленим - все стає на місце", - підкреслив він.

"От все може бути добре, але якщо в тебе немає коханої жінки, то щось не так. Навіть при тому, що ти успішний, все добре зі здоров‘ям, ти багатий... - все, що люди можуть матеріального або навіть нематеріального вважати добрим. Якщо (при цьому) в тебе немає близької людини поруч (в даному випадку, для мене - жінки), це значить, що не до кінця гармонія існує", - вважає лідер "ОЕ".

Ляля Фонарьова "оформила" життя Вакарчука

При цьому сам музикант зазначив, що йому пощастило. На запитання, чи є у нього кохана жінка, Вакарчук відповів:

"В мене є. В мене є сім‘я, в мене все добре. Я вважаю, що Бог дав мені зрозуміти це відчуття, що таке кохання. Я дуже радий, що воно в мене є", - із щасливою посмішкою зізнався Вакарчук.

Втім, окрім кохання Святослав говорив і про свій новий проект під назвою "96,7".

"Так, до речі, виглядає, що робоча назва перетвориться в офіційну..," - зауважив співак.

Як відомо, не так давно Славко захопився створенням нового проекту під загадковою цифровою назвою. У новоствореному колективі Вакарчук об‘єднав відомих музикантів, колег та друзів: Малишева, Чернявського, Шурова і Бабкіна.

Втім, значення назви нової групи Вакарчук однозначно тлумачити не схотів. На запитання, що вона означає, він, сміючись, відповів: "Температура у Фаренгейтах або об‘єм чиїхось грудей - як хто хоче собі".

Новий проект Славка - називається так, ніби це "температура у Фаренгейтах або об‘єм чиїхось грудей"

За словами Слави, він дуже любить робити так, щоб усі назви, усі пісні і тексти лишалися "на домислення людей".

"Це вже другий мій сольний проект - він є хобі. Безумовно, "Океан Ельзи" займає весь мій час, всю мою енергію, і це є моя улюблена справа, справа мого життя, і нікуди вона не дінеться..," - зауважив також Вакарчук.

Але, мовляв, інколи треба трішечки відпочивати, щоби потім приходити в рідний колектив із чимось новим.

Також фронтмен популярного гурту поділився своїми літературними уподобаннями.

"Я просто читав Гоголя і люблю його. Це, мабуть, мій улюблений український письменник, який писав російською мовою", - зауважив він.

Втім, як визнав музикант, на пам‘ять з Гоголя він навряд чи щось може зацитувати.

"Я навіть усі свої тексти не можу на пам‘ять вивчити - я їх забуваю деколи... За що я, до речі, люблю концерти в Росії: там не завжди помічають, якщо ти щось не то заспівав", - визнав співак.

"Ясно, що я не можу процитувати Гоголя на пам‘ять, але я дуже люблю його. Ну я люблю не тільки Гоголя, я можу назвати декілька письменників... З українських це в першу чергу Гоголь і Іван Франко. Це поза конкуренцією. Кожен по-своєму. Гоголь, мабуть, за дух, Франко - за інтелект, я б так сказав", - уточнив Славко.

Вакарчук "освідчився" Гоголю, Чехову, Франку, Фіцджеральду і Гессе

"З російських це в першу чергу Чехов і, мабуть, Достоєвський в якійсь мірі теж. Толстого я теж дуже поважаю, але, мабуть, менше його зсередини сприймаю... Чехов - це взагалі у мене номер один", - наголосив він.

"З західних... З американців я дуже люблю Фіцджеральда, це мій стиль. З англійців, я навіть не можу сказати одного дуже улюбленого письменника. З німців я дуже люблю Гессе", - продовжував перелічувати Вакарчук.

"...Я взагалі людина, яка в принципі себе не уявляє без книжок, без інформації.... Найбільшими моїми цінностями у житті є внутрішня свобода й пізнання", - додав Вакарчук у ході інтерв‘ю ведучому Олександру Ткаченку.

Водночас, окреслюючи, що для нього - пізнання, Вакарчук сказав, що "це і книжки, і кіно, і подорожі".

"Найбільша, до речі. радість мого матеріального життя - це подорожі. Коли мене питають, що вам дають гроші, я кажу: найкраще, що дають гроші - це можливість бачити більше світ. Це те, на що я, не задумуючись, не шкодую грошей. Десь поїхати щось побачити, побільше, почастіше, поки є здоров‘я, можливості і час, я хочу бачити весь світ..," - поділився співак.

Вакарчук: "Подорожі - це те, на що я, не задумуючись, не шкодую грошей"

Славкові цікава культура і Сходу, і Заходу.

"До речі, японська культура мені дуже цікава, але Японія одна з небагатьох країн в моєму списку, в яких я ще не був", - додав він.

А ще Вакарчук зауважив, що чим далі, тим менше його у свободі дій, пересування, тощо обмежує власна слава.

"Ну, в метро я не їжджу, тому що в мене є автомобіль. Поїздами я рідко користуюся, тому що є можливість - літаки або автомобілі..," - при цьому зазначив співак.

"А так... Я люблю жити в місті, мені подобається жити в центрі міста. Мені подобається ходити в ресторани з друзями, в наші, ходити в кінотеатри. Я ніколи не відмовлюся від можливості піти в кіно. Який би в тебе класний домашній кінотеатр не був, але відчуття від того, що ти пішов у кіно, взяв там... не знаю... попкорн або колу, або ще щось, пішов з друзями, сів у красиве м‘яке крісло і подивився який-небудь бажано тупий фільм... ну, який-небудь блокбастер..," - вів собі Вакарчук.

"От кінокласику світову я люблю дивитися виключно вдома і бажано мовою оригіналу - ну, якщо там англійською, бо інші я не дуже розумію", - додав він.

Так, недавно Святослав сходив на фільм "Джонні Інгліш".

У кіно Славко любить переглянути "який-небудь бажано тупий фільм"

"При тому, що я думаю, що "Містер Бін" все-таки сильніший був серіал, але мені так сподобалося - я, як мала дитина, сміявся. Це тільки в кіно треба дивитися", - впевнений музикант.

А ще Вакарчук впевнений, що ніколи в житті не співатиме під фонограму - бо від цього немає задоволення. "...Хоч би ми голі й босі залишилися", - запевнив фронтмен "Океану Ельзи".

На корпоративах, як запевнив Слава, він ніколи не співає пісень на замовлення. Взагалі зірка не дуже люблять корпоративи, хоча інколи й виступає на них. Втім, для "ОЕ" завжди дуже важливо - де це і для кого. Вакарчук виступає за такі корпоративи, виступ на яких не відрізнятиметься від звичних концертів гурту.

"Я завжди говорю, що ми не весільні музиканти, ніколи ними не були і не будем", - підкреслив Святослав.

Також Вакарчук ,як він зізнався, давно перебуває у пошуках проекту, який би його зацікавив. Проекту, продюсуванням якого він би міг зайнятися.

"Якщо я займуся продюсуванням або допомогою всерйоз будь-якому музичному явищу, то я хочу, щоб як мінімум воно стало не гірше, ніж "Океан Ельзи", - зауважив лідер колективу.

Вакарчук не отримує задоволення від фанери і співів на весіллях

Водночас у політику Вакарчук наразі повертатися не збирається. А своє потрапляння у лави депутатів Верховної Ради у 2007-му музикант називає покликом серця.

"Це не бажання робити кар‘єру, це не бажання іти в політику заради якихось дивідендів , це швидше реалізація моєї власної пісні "Хто ж тоді, як не ми?"... Мій характер мені не дає сидіти спокійно. Я, коли відчуваю, що я можу щось зробити, або моя бездіяльність буде гіршою, ніж моя діяльність, я завжди іду вперед і не думаю", - запевнив співак.

Тому свій досвід у політиці Вакарчук вважає "однозначно позитивним, навіть попри те, що бачив я там тільки негатив".

"Будь-який досвід у житті є позитивним, і все, що стається, стається на краще - це філософія, з якою я живу. Ніколи в житті я не хотів би нічого змінити по-іншому, те, що було. Завжди треба рухатися вперед", - впевнений фронтмен.

Загалом, зі свого депутатства Вакарчук виніс кілька уроків.

"В даному випадку дві речі для мене були дуже важливими. Перша річ, політики чи владний політикум, чи влада, яка так сформована, як в Україні, яка зараз є, нічого не зможе сама змінити, поки не буде фундаментальних зміну свідомості людей", - сказав Святослав.

Для співака політика стала досвідом "позитивним, навіть попри те, що бачив я там тільки негатив"

"І друге: по великому рахунку, влада як така не хоче нічого змінювати, навіть якщо б вона могла", - завершив він свою думку.

"Це, мабуть, найважливіший урок для мене: якщо зміниться ситуація в головах у нас, у простих українців, якщо ми почнемо думати по-інакшому, то у влади не залишиться іншого вибору, ніж змінити свою поведінку, інакше її там не буде", - додав Святослав.

На запитання, чи у майбутньому Вакарчук ще розглядає можливість піти у політику, він відповів:

"Я на сьогоднішній день повністю зосереджений на творчості, на музиці, на своїй сім‘ї, на своїх друзях. І я хотів би, щоб на сьогоднішній день, перед тим як відповідати на це питання, країна почала б змінюватися зсередини, від кожного. На сьогоднішній день я не бачу в цьому змісту".

У тому, щоби знову іти у політику, Святослав наразі не бачить сенсу

Нагадаємо, Святослав Вакарчук є лідером популярного гурту "Океан Ельзи", якому вже понад 15 років.

Дружиною співака вже кілька років називають стиліста і дизайнера Лялю Фонарьову. Наскільки відомо, спільних дітей у пари немає, але у Лялі є дочка Діана від першого шлюбу.

Стоп-кадри відео Ткаченко.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів