Гвінет Пелтроу: Я тренуюся, наче одержима

6 березня 2012, 10:20

Голлівудська кінозірка Гвінет Пелтроу здається ідеальним прикладом успішної жінки. Вона вдало поєднує кар’єру з родиною і при цьому виглядає здоровою та доглянутою.

Але попри поширені чутки, актриса не є фанатичною вегетаріанкою. Гвінет просто багато займається спортом.

Про це зірка розповіла в інтерв’ю "Omg!".

Багато хто вважає, що Пелтроу одержима здоровим харчуванням, не їсть продукти тваринного походження, не палить та не п’є.


"Це все лайно. Я не вегетаріанка. Я не їм червоного м'яса, і я не їла червоного м'яса протягом тривалого часу, але я їм рибу і птахів. Я п'ю, курю іноді, коли перебуваю в Римі, ну ви знаєте, що я маю на увазі", - зауважує Гвінет.

За словами актриси, головне – дотримуватися помірності у всьому.

"Для мене це вправи та відмова від нездорової їжі. Якщо я їм смажене чи торт, то я хочу, щоб це було з гарного ресторану або домашнє. Я не рахую калорії, але це тому, що я тренуюся як одержима…" – зізнається Пелтроу.

Гвінет знайшла власний рецепт гарного вигляду

Що ж до пластичної хірургії, то тут Гвінет має неоднозначні міркування.

"Я не проти цього, і я думаю, що люди мають робити те, що змушує їх почуватися добре. Але я хочу, щоб моє обличчя рухалося, бо мені потрібно передавати емоції у моїй роботі", - каже актриса.

"І в мене є зморшки, але я не знаю, я не хочу казати, що я ніколи нічого не буду робити, але я хочу завжди виглядати собою. Мені стає сумно, коли я бачу жінок, що вже не виглядають собою, особливо якщо раніше вони були дійсно гарні, і це виглядає смішно", - ділиться Гвінет.

"Робіть все, що змушує вас почуватися добре, але не заходьте надто далеко", - радить зірка.

Гвінет також зізнається, що зараз почувається дуже гарно, бо в її житті та родині все добре.

"Це гарні часи, це щасливі часи", - резюмує Пелтроу.

Фото Reuters з сайту IBTimes

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів