Бойфренд Фріске: Я б, мабуть, убив дружину

31 травня 2012, 12:20

Телеведучий Дмитро Шепелєв, якого записують у наречені російської співачки Жанни Фріске, пояснив, чому не хоче одружуватися. За словами Дмитра, він би міг вбити свою дружину.

Про це бойфренд Фріске розповів своїй колезі Яні Чуріковій, пише "Комсомольская правда".

На запитання, чому він не одружується, Шепелєв відповів, що вже там був і йому не сподобалося.

"А я ж був одружений. Три тижні. І зрозумів, що не варто вплутуватися в цю авантюру. Зібрав валізу і поїхав в Україну. Якби справа відбувалася сьогодні, я б, напевно, убив дружину. Так і запишіть: Україна врятувала життя громадянці Білорусії", - зізнався Діма.


Діма вжу був у шлюбі, і більше туди не хоче

Втім, для Шепелєва успішна кар’єра може бути пов’язана з жінкою мрії.

"Звичайно, я амбітний. Але я абсолютно точно знаю, що найуспішніші чоловіки багато в чому зобов'язані успіхом жінці", - зауважує Дмитро.

"Загалом, більше ні про що мій мозок і не думає. Баби, робота і їжа…", - окреслює коло своїх інтересів Шепелєв.

Телеведучий також розповів, що хотів би податися у сольне плавання, аби самого себе продюсувати та вигадувати власну програму.

Як відомо, Шепелєв народився у Білорусії, тривалий час працював на українському телебаченні, а зараз працює в Росії. Втім, Дмитро наполягає, що він залишається білорусом.

"Для мене очевидно, що я білорус. Я народився і навчався в Білорусі, шість років прожив в Україні, чотири роки живу в Москві. І це допомогло мені зрозуміти, що я білорус. Я цим дуже пишаюся", - підкреслює Діма.

Нагадаємо, 28-річний Шепелєв зустрічається з 37-річною Жанною Фріске. Кажуть, парочка подумує про одруження.

Фото телеканалу "Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів