Джигарханян розлучився після 40 років шлюбу

7 вересня 2015, 14:03

Легендарний актор Армен Джигарханян офіційно розлучився після 40 років шлюбу.

Кажуть, приводом для розриву стала молода пасія 79-річного артиста. Про це пише "Экспресс-газета".

У коханки Джигарханяну приписують таку собі 34-річну Віталіну Цимбалюк-Романівську. Саме їй актор віддав свою посаду художнього керівника Московського драматичного театру свого ж імені.

Подейкують, робота Віталіни в театрі і її близькість із Джигарханяном розкололи трупу. Недоброзичливці почали звинувачувати її в тому, що вона каламутить воду і погано впливає на метра. Одні зі скандалом покинули театр, а інші створили "Партію Тетяни Сергіївни Власової" (екс-дружини актора) і оголосили Цимбалюк-Романівській війну.


Віталіна - нове кохання Джихарханяна

До слова, Армен Джигарханян не спілкується з дружиною останні шість років. Та лише зараз офіційно розірвав шлюб.

"За 80 років свого життя я зрозумів, що найнеймовірніше - стосунки двох. Це і велике, і дуже нице, Як помер Аркадій Райкін? У нього було ліки - важливі, які він мав отримувати раз на два дні. І одного разу він забув, і не було поруч нікого, хто нагадав би. Це все непрості речі... Тому вкрай потрібен той, хто - грубо будемо називати - тебе любить", - зауважив якось актор.

Джигарханян зізнався, що дуже любить Віталіну. При цьому він зазначив: "Було б наївно сподіватися, що ми легко знайдемо спільну мову, коли така різниця у віці".

Чим саме його зачепила молода жінка, актор не знає.

"Це дуже важке питання. Про ці речі багато всякого написано, сказано, придумано, але істини немає. І слава богу, бо тоді є шанс придумати собі життя. А якщо ти знаєш відповідь, тоді ти чоловік з КВК", - додав він.

Із тепер уже колишньою дружиною Тетяною актор прожив у шлюбі 40 років

Як відомо, у 2002-му році у Джигарханяна стався мікроінсульт. Тоді за ним наглядала його сестра, яка невдовзі померла.

У 2009-му актор переніс ще один мікроінсульт. От тоді то в його житті й з'явилася молода прихильниця Віталіна.

Нагадаємо, Армен Джигарханян відомий за ролями у таких фільмах, як "Операція "Трест", "Нові пригоди невловимих", "Здрастуйте, я ваша тітка!", "Місце зустрічі змінити не можна", "На Деребасівській хороша погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі", "Королева Марго", "Діти понеділка" та багатьох інших.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів