Стівен Тайлер допомагатиме жертвам педофілів

10 листопада 2015, 12:56

Американський рокер Стівен Тайлер повідомив про створення фонду, що допомагатиме дівчатам та жінкам, котрі в дитинстві стали жертвами сексуального насильства.

Проект "Janie's Fund" запускається на честь 26-річчя пісні "Aerosmith" "Janie's Got a Gun", котра присвячена цій важкій темі.

Про це пише "Contact Music".

Стівен Тайлер допомагатиме жінкам, що стали жертвами педофілів

Фонд Тайлера, що співпрацюватиме з благодійною організацією "Youth Villages", названо на честь Джейні – героїні тої пісні, котра застрелила свого батька, помстившись за своє скалічене дитинство. Метою є підвищення обізнаності суспільства щодо подібних злочинів та підтримка жертв.


"Як батько та дідусь я хочу спрямувати свою енергію на речі, котра є справді важливими, більше за будь-що в цього божевільному світі, включно з моєю музикою", - заявив Стівен.

"Я починаю "Janie's Fund", щоби дати голос мільйонам жертв, у котрих його досі не було, та закликати всіх приєднатися до мене в цій місії", - додав він.

Нагадаємо, нещодавно актриса Анджеліна Джолі заснувала освітній центр для жінок, які стали жертвами сексуального насильства у зонах бойових дій.

Фото з Instagram Стівена Тайлера


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів