Мама Кузьми вимагає демонтувати пам'ятник музикантові

23 лютого 2016, 10:12

Мама покійного лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка наполягає демонтувати невдалий пам'ятник артистові, встановлений у Луцьку.

Ольга Михайлівна забороняє авторці скульптури Ірині Дацюк переробляти її та просить залишити "душу і тіло" її сина у спокої. Про це пише "ТСН".

Причиною такого звернення жінки стала очевидна несхожість скульптури на Кузьму.

"Хочу до всіх наших прихильників донести і роз'яснити ситуацію з пам'ятником Скрябіну. Язик не може виговорити синові. Пам'ятник буде демонтований – це однозначно. Ірина Дацюк абсолютно не наблизилася до портретної схожості Андрійка, значить вона не може виконувати цю роботу", - впевнена Ольга Михайлівна.


Мама Кузьми просить демонтувати невдалий пам'ятник синові

"Звалювати свій абсолютний провал на когось – це смішно. Я від її переробки вже давно відмовилася. Це ж потрібно мати яку відвагу, щоб зробити скандал на цілу Україну, бути фактично уже звільненою від цієї роботи і заявляти про якийсь обов'язок переробки", - зазначила жінка у своїй заяві.

Мама Кузьми "Скрябіна" наполегливо рекомендує скульпторці Дацюк відмовитися від ідеї переробки постамента.

"Я, мама Андрія Кузьменка, забороняю робити подібні заяви, бо вони не мають під собою ніякого ґрунту. Прошу Ірину Дацюк залишити душу і тіло мого сина в спокої", - зауважила Ольга Михайлівна Кузьменко.

Нагадаємо, нещодавно вдова Кузьму Світлана дала відверте інтерв'ю. Дружина покійного музиканта засмучена, що для того аби тебе визнали - треба померти.

Фото з Facebook гурту "Скрябін"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів