Дружина Кузьми: Невже треба померти, щоб тебе визнали?

9 лютого 2016, 14:00

2-го лютого виповнився рік з дня, коли у ДТП загинув лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. На річницю трагічної події крім скандального скасування концерту у пам'ять музиканта, було і багато приємних спогадів та хороших слів на його адресу.

Але особливо цінним стало інтерв’ю дружини Андрія, Світлани, яка, здається, вперше поділилася своїми почуттями після смерті чоловіка.

"Знаєте, сьогоднi менi найбiльше не вистачає його оптимiзму та почуття гумору", - зізналася Світлана в інтерв’ю "Експрес".

"Пригадую, коли виникали якiсь проблеми, вiн завжди казав: "Усе буде добре! Ми все вирiшимо та прорвемось!" А ще не вистачає нашого спiлкування: протягом дня Андрiй дзвонив по 10 разiв. Просто так... Знаєте, ми були не лише чоловiк i дружина, а передусiм - величезнi друзi. Дуже близькi iнтелектуально й духовно. Нас пов'язувала якась енергетика, не знаю, космiчна - не космiчна, але... Нам було добре разом!" - поділилася вдова Кузьми.


Світлана з Андрієм були разом 21 рік

До частих гастролей зіркового чоловіка жінка ставилася з розумінням.

"Я чудовоо розумiла, що сцена i творчiсть для Андрiя - це у життi головне... Так, вiн був страшенним трудоголiком. Йому все одно було, скiльки спати - двi години чи одну. Для нього не iснувало слова "змучений". Взагалi..." - розповіла Світлана.

"Мало хто з зiрок може сказати, що об'їздив усю Україну, побувавши ледь не в кожному селi. Причому виступати доводилось i безкоштовно. Грошi для нього не були головним й цiкавили найменше. Так, вiн жив сценою", - додала вона.

"Він жив сценою", - сказала дружина про покійного Кузьму

Найбільше зараз Світлана обурена тим, що лише після смерті Кузьми на його творчість по-справжньому звернули увагу.

"…Йому дуже болiло, що "Скрябiна" особливо не крутили нi радiо, нi телебачення. I коли сьогоднi Андрiю спiвають дифірамби та посмертно відзначають різними нагородами, я всiх запитую: "Де ви були раніше?" – запитала вдова.

"Чому ранiше не було тих нагород, якi я тепер виставляю собi на вiкно i з посмiшкою дивлюся на них? Невже для того, щоб тебе визнали, треба померти? Невже треба померти, щоб твої пiснi стали називати пророчими? Ще вчора вони були неформатом, а тепер - навпаки. Ось у цьому вся банальнiсть, точнiше -- цинiзм нашого життя", - обурилася Світлана.

Кузьма з дочкою Барбарою, яка у дитинстві хотіла бути директором аеропорту

Минув рік, але зі втратою жінка, звісно ж, не змирилася.

"Я досить сильна людина... Знаєте, за один рiк я втратила одразу двох найближчих менi чоловiкiв. Три мiсяцi тому раптово, увi снi, помер мiй тато. Вiн просто не мiг пережити смертi Андрiя..." - зізналася Світлана.

"Коли батька не стало, настав переломний момент. У менi стало пусто. Просто пусто. Це вiдчуття передати неможливо. Напевно, як i вiдчуття любовi. Бувають днi, коли тобi нiчого не хочеться, ти перебуваєш у глибокiй-глибокiй депресiї. Але потiм одного ранку встаєш i розумiєш, що життя йде далi. У тебе є ще Андрiєвi батьки, є мама, є донька, i серед них ти - "за старшого". Тож треба триматися - от i все. Починаєш потихеньку щось робити, робити i... стараєшся знову жити. Так, жити!" - наголосила дружина Кузьми.

Світлана за рік втратила чоловіка та батька, але знайшла сили жити далі

Фото "Viva!", з Facebook "Скрябіна" та з сайту "Експрес"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів