Кушанашвілі: Джамала - це Френк Сінатра в спідниці

16 травня 2016, 18:01

Скандальний російський журналіст та шоумен Отар Кушанашвілі, котрому СБУ заборонила на три роки в'їзд в Україну, розхвалив співачку Джамалу та назвав найбездарніший виступ на "Євробаченні-2016".

"Перш за все я вітаю з тріумфом України! Ця співачка - Френк Сінатра в спідниці", - сказав він у коментарі "Комсомольській правді в Україні".

"Благородство, з яким Джамала себе вела, враховуючи каверзні ситуації (адже у нас як і раніше питання № 1 про те - її пісня пов'язана з політикою чи ні...) - навчальний посібник для всіх виродків", - упевнений Кушанашвілі, який зараз активно намагається довести, що він - за Україну.

А от срібну призерку "Євробачення" журналіст розкритикував дуже жорстоко.


"Це одне з найбездарніших виступів, які я бачив. Геополітичні амбіції організаторів конкурсу вилізли в самому потворному вигляді. Ця дівчина - псевдопринцеса на сурогатній горошині, породження мультикультурної глобалізації, які Францію і Німеччину вже мало не звели в могилу", - зауважив він.

Кушанашвілі продовжує запевняти у своїй прихильності до України

Отар додав, що радий, що співак Сергій Лазарєв не став лити бруд на Джамалу.

А щодо можливої відмови Росії брати участь у "Євробаченні-2017", то Кушанашвілі сказав

"Якщо Росія не відрядить артиста виступати в Київ, це буде проблемою РФ, а не конкурсу. Це навіть не малодушність, а недалекоглядність. Росіяни, ви повинні відрядити артиста і спробувати гідно виступити - перемога України була беззастережною, підкоряйтеся правилами!".

Нагадаємо, наприкінці березня цього року Отару Кушанашвілі офіційно заборонили перетинати кордон з Україною найближчі три роки. Після чого шоумен засудив анексію Криму та "педиків" з Держдуми.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів