Шеннен Догерті: Рак зробив мій шлюб міцнішим

3 серпня 2016, 14:36

Американська акторка Шеннен Догерті, котра вже більше року бореться з раком, розповіла, яку неоціненну підтримку дають їй близькі, особливо мама та чоловік, фотограф Курт Ісварієнко.

Випробування, котре вони проходять разом, зробило їхній шлюб міцнішим.

Про це 45-річна Шеннен говорила в інтерв’ю "Entertainment Tonight".

"Я би не змогла пройти через це без мого чоловіка. Мій шлюб завжди був міцним, але це зробило його в тисячу раз міцнішим. Він не пропустив жодної моєї хімії", - поділилася актриса.

Як зізналася Догерті, у момент відчаю вона сказала чоловікові, що, певно, їм тепер лишилося лише кілька років разом, і тоді він заплакав.

 Хвороба Шеннен зміцнила її шлюб

"Рак схожий на книгу, в якій так багато сторінок, що тобі здається неможливим їх усі одразу прочитати. А потім ти берешся, сторінка за сторінкою, з'являється історія, розвивається в неочікуваних напрямках. Кінець її невідомий, або його важко прийняти, але протягом шляху ти розумієш, що справа не в чіткому закінченні. Справа в шляху. В людях, з якими ти пов'язаний на цьому шляху. В людській енергії. В тому, щоби дихати", - написав днями Курт у своєму Instagram.

Актриса не знає, чи вдасться їй подолати хворобу та колись стати мамою.

"Може, лишиться шанс після хімії, але будьмо реалістами, мені 45 років, тож я гадки не маю. Ми з чоловіком обговорювали це, і він сказав: "Давай спочатку зробимо так, щоби ти одужала. Зосередьмося на цьому, а коли ти будеш здорова, і коли з тобою все буде добре, якщо захочеш всиновити дитину, то всиновимо". Може, це наша доля", - зазначила Шеннен.

А ще акторка пригадала, що першою, хто запідозрив лихе, була її собачка Бові. Задовго до того, як Догерті поставили страшний діагноз, вона постійно нюхала її груди саме в тому місці, де потім виявили пухлину.

Нагадаємо, через недбальство менеджерів та проблеми зі страховкою Шеннен пізно пройшла обстеження, і рак уже поширився на лімфовузол. Як відомо, зірка розказала, що після хіміотерапії на неї чекає радіотерапія.

Фото з Instagram Шеннен Догерті

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів