"Квартал 95" просить у Держкіно 50 мільйонів гривень. ФОТО документів

12 вересня 2016, 21:16

Студія "Квартал 95" на чолі з Володимиром Зеленським, який порівняв Україну з порноактрисою, просить у Держкіно немалі гроші - 50 мільйонів гривень.

Гумористи хочуть, аби держава підтримала та виділила бюджет на два їх нових повнометражних фільми - ігровий "Слуга народу" і анімаційний "Повернення Гуллівера".

"Кварталівці" допущені до другого етапу конкурсного відбору кінопроектів для формування "Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016-2017 рр.". Це можна побачити в офіційних документах на сайті Держкіно.

Зеленській і компанія дійсно просять у Держкіно гроші

Згідно з документами, Зеленський і компанія просять 15 мільйонів гривень на серіал "Слуга народу", де Володимир Зеленський грає роль президента. А ще 35 мільйонів гривень - на мультфільм.


Система фінансування українського кіно побудована на пітчингах - презентаціях проектів фільмів перед експертною комісією. Члени комісії виставляють бали проектам. За результатами оцінювання складають програму фінансування на наступний рік.

Наразі проходить другий тур пітчингів, за результатами яких буде зрозуміло, на які проекти Держкіно виділить гроші. Онлайн-трансляція відбору доступна на сторінці Держкіно у Facebook.

Цікаво, чи після цього всього "кварталівці" отримають мільйони від держави?

До слова, користувачі мережі здебільшого дуже негативно реагують на те, що "Квартал 95" може отримати гроші від держави. Й не останню роль в такому ставленні до артистів зіграв той факт, що нещодавно в Юрмалі у своїй пародії на президента Порошенка Зеленський порівняв Україну з актрисою порнофільмів.

І хоча згодом гуморист виправдався, запевнивши що він - патріот, та це не зупинило хвилю обурення.

Прінтскрін з документів Держкіно

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів