Мадонну проголосили Жінкою року

15 жовтня 2016, 10:52

Американську співачку Мадонну обрали Жінкою року за версією журналу "Billboard".

Урочиста церемонія вручення винагороди відбудеться 9-го грудня в Нью-Йорку.

Про це пише сайт "Billboard".

"Мадонна – одна з дуже небагатьох супер-артистів, чий вплив та кар’єра виходять за межі музики. Завдяки її творчому баченню, постійним інноваціям та відданості філантропії вона є натхненням для мільйонів людей по всьому світі…", - зазначила президент "The Hollywood Reporter-Billboard Media Group" Дженіс Мін.


"Крім цього вона є видатною феміністкою, єдиною в своєму роді артисткою, котра використовує свій вплив заради змін ставлення до жінок, сексуальності та рівності прав", - додала вона.

Мадонну обрали Жінкою року

Видання відзначає, що гастрольний тур Мадонни "Rebel Heart", котрий завершився в березні, став одним із наймасштабніших в історії: було продано понад мільйон квитків, і збори склали 170 мільйонів доларів. Це робить Мадж найдорожчим із артистів, що гастролюють сольно, за період із 1990-го року, адже загальна сума її заробітку перевищила 1,31 мільярда.

Також Мадонна є співачкою, чиї записи продаються найкраще, а її пісні та альбоми багато разів очолювали авторитетні музичні чарти. Зірка має 7 премій "Греммі".

Благодійний фонд Мадонни нині будує Інститут дитячої хірургії та інтенсивної терапії в африканській країні Малаві. Він відкриється у 2017-му році та носитиме ім'я прийомної доньки артистки, Мерсі Джеймс.

Варто нагадати, кілька років тому в Мадонни був гучний скандал із урядом Малаві. Вона звинувачувала керівників країни в корупції, а ті її – в "показовій" благодійності та перебільшенні своїх добрих діянь.

Фото з Instagram Мадонни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів