Опіку над дітьми Пітта віддали Джолі

8 листопада 2016, 13:30

Питання щодо опіки над 6 дітьми тепер уже фактично екс-подружжя, акторів Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, вирішено. Її лишили за матір'ю.

Пітт отримав право продовжити "терапевтичні відвідування" синів та доньок під наглядом.

Спільну заяву зірок оприлюднило видання "E! Online", пише "The Mirror".

У ній повідомляється, що домовленість щодо опіки над дітьми була досягнута та юридично оформлена понад тиждень тому. І рішення на користь Джолі підтримали експерти з питань сім'ї та дітей, як таке, що найкраще відповідає інтересам неповнолітніх Меддокса, Пакса, Шайло, Захари, Нокса та Вів'єн.


Джолі залишиться опікуном їхніх із Піттом 6 дітей

"Згідно з цією домовленістю, шестеро дітей залишаться під опікою їхньої матері, і діти продовжать терапевтичні зустрічі з їхнім батьком", - оголосили Пітт та Джолі.

"Ми не в тому становищі, щоби обговорювати деталі. Сподіваємося, є зрозумілим, що події, які призвели до розірвання шлюбу, зачіпають маленьких дітей та їхнє благополуччя, і що до сімейної ситуації буде виявлено розуміння та співчуття", - додали актори.

Водночас численні джерела порталу "TMZ" наголошують, що й цього разу йдеться лише про тимчасову домовленість. Вона діятиме до завершення вивчення цієї справи Лос-Анджелеським департаментом у справах дітей та родини. Далі вирішуватиме суд.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі від самого початку просила одноосібної фізичної опіки над прийомними та рідними нащадками. Адже до рішення розлучитися з Піттом акторку буцімто підштовхнула його агресивна поведінка по відношенню до дітей, а ще пиятика та наркотики.

А днями з'явилася інформація, що актор таки домагатиметься спільної опіки.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів