Зірку серіалу "Каменська" Яковлєву не пустили до Харкова

24 травня 2017, 17:02

Російську актрису Олену Яковлєву не пустили до Харкова, де в неї була запланована вистава.

Артистку разом з усією трупою не пустили на територію України, повідомляє УНІАН з посиланням на помічника голови Держприкордонслужби України Олега Слободяна.

"Сьогодні під час паспортного контролю пасажирів, які слідували потягом з Російської Федерації, була виявлена громадянка Російської Федерації Яковлєва, щодо якої була інформація про те, що вона відвідувала окупований півострів (Крим) всупереч українському законодавству через тимчасово закриті пункти пропуску", - сказав він.

"Враховуючи цю інформацію, яка підтвердилися, та на підставі чинного законодавства було прийнято рішення про непропуск її через кордон України і заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки", - додав Слободян.

Яковлєву не пустили на територію України

Він також повідомив, що ще двом особам, які їхали разом з Яковлєвою, було відмовлено у перетині кордону без заборони в'їзду на будь-який термін.

"Мені відомо ще про двох осіб, які їхали разом з нею. Стосовно них було прийнято рішення про непропуск через кордон України без заборони в'їзду, оскільки щодо них не було переконливої інформації про те, що вони дійсно відвідували окуповану територію", - зауважив Слободян.

Сама Яковлєва, яка з іншими акторами мала приїхати до Харкова потягом о 9:23, сказала:

"Я не розумію, що сталося. Я просто збентежена".

Нагадаємо, раніше на територію України не пустили актрису Олену Воробей та співачку Лоліту Мілявську.

Фото Peoples.ru

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів