"Вагітна Вільямом, я кинулася зі сходів": оприлюднено фрагменти з біографії принцеси Діани

13 червня 2017, 12:44

У серпні виповниться 20 років, відколи в автоаварії загинула принцеса Уельська Діана.

До роковин буде перевидано книгу британського письменника Ендрю Мортона "Діана: Її правдива історія".

Видання The Daily Mail наводить фрагменти спогадів самої Діани, які свого часу записав біограф.

Зокрема принцеса розказувала Мортону про свою боротьбу з булімією та нещасне життя з чоловіком, який нею нехтував.


"Коли в мене було чотири місяці Вільямом, я кинулася зі сходів, намагаючись привернути увагу мого чоловіка, щоби він вислухав мене. Я говорила Чарльзу, що я у відчаї, що я виплакую собі очі. Він сказав, що я як той хлопчик, що кричав: "Вовк!". "Я не слухатиму", - сказав він. "Ти завжди така зі мною. Зараз я піду проїдуся верхи", - пригадувала Діана.

"Тож я кинулася зі сходів. Вийшла королева, абсолютно нажахана, трусилася – вона дуже злякалася. Я знала, що не втрачу дитину (хоча могла втратити), були синці на животі", - зізналася принцеса біографові.

Біографію принцеси Діани перевидадуть до роковин її смерті

Зі слів Діани, які наводить у своїй книзі Мортон, принцові Чарльзу вдалося налаштувати своїх батьків проти невістки і переконати, що саме вона – причина краху їхнього союзу. І коли Діана, змучена новою для себе роллю, до якої не могла пристосуватися, потребувала допомоги, її ніхто не розумів, і її вважали "розпещеною дитиною".

"(Із мого боку) це був відчайдушний крик про допомогу. Я не розпещена – мені просто треба було, щоби мені дозволили адаптуватися до мого нового положення… Я не знаю, що мій чоловік наплів їй (королеві). Він точно розказав їй про мою булімію. А вона сказала всім, що причина того, що наш шлюб зазнав краху, в тому, як їсть Діана, і що це, напевно, тяжко для Чарльза", - поділилася принцеса.

Діана не заперечувала, що "лякала всіх" своєю поведінкою. Вона кидала речі з вікон, намагалася порізати собі вени, била скло.

"Публічний бік дуже відрізнявся від особистого. Що до публічного боку, людям хотілося казкової принцеси, яка вийде і доторкнеться до них, і все обернеться на золото, і всі турботи будуть забуті", - говорила Діана.

Нагадаємо, на прохання принців Вільяма та Гаррі статую їхньої матері встановлять на території Кенсингтонського палацу. Як відомо, повне ім'я онучки принцеси Діани – Шарлотта Елізабет Діана.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів