Куніс про свій візит до рідних Чернівців: Я не відчула нічого

3 листопада 2017, 16:10

Американська акторка Міла Куніс, котра народилася в Чернівцях та в 7-річному віці емігрувала разом із батьками до США, поділилася враженнями від свого візиту на батьківщину цього літа.

Зі слів зірки, до неї ніщо не промовило. А ще Міла дуже обурилася через те, що жінка, котра нині мешкає в її старій оселі, не дозволила їй увійти всередину.

Куніс розказала про це журналові The Edit, пише Metro.

 Куніс розказала про свої враження від поїздки на батьківщину

"Це було химерно. Частина тебе хоче щось відчути (до місця, звідки ти). А я нічого не відчула. Ми прилетіли, і Ештон спитав: "Ні?" "Так, нічого. Мені нема чого тобі сказати, бейбі", - пригадала Куніс.

"Ми пішли до нашого дому і постукали в двері, бо нам дуже хотілося зазирнути всередину. А хазяйка така "Ні!" Їй було байдуже. Я сказала: "Я жила тут, як була маленькою, тут мої батьки…" Вона ж навіть дверей не відчинила. Було дуже принизливо", - пожалілася акторка.

Нагадаємо, раніше Міла заявляла, що не ідентифікує себе з Україною, а Чернівці в одному з інтерв’ю назвала "не зовсім селом".

Фото з Instagram 


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Міла Куніс з Чернівців: Коли я в Нью-Йорку, я стаю супер-єврейкою

Для Міли, яка не говорила англійською, перший рік в американській школі став неабияким випробуванням. "Я щодня плакала. Я не розуміла цієї культури. Не розуміла людей", - пригадала екс-дівчина Маколея Калкіна.
Останні матеріали
Більше матеріалів