Мерайя Кері так хоче заміж, що сама собі купить обручку?

9 січня 2018, 16:02

Подейкують, американська співачка Мерайя Кері, котрій не вдалося вийти заміж за мільярдера Джеймса Пекера, рішуче налаштована дотягти до вівтаря свого нинішнього фаворита, танцівника Брайана Танаку.

А те, що в молодика нема грошей, щоби придбати обручку, гідну зірки, для неї не проблема. Мерайя придбає її сама. Від молодика потрібне лише освідчення.

Про це розказало джерело Radar Online.

Мерайя Кері націлилася на заміжжя?

"Коли вони на Новий рік були в Нью-Йорку, Мерайя чітко дала зрозуміти Брайанові, що бажає одружитися. Та вона не хоче, щоби він намагався придбати обручку, бо знає, що він не зможе дозволити собі таку, яка буде гідної її, відтак купить її сама", - пояснив інформатор.


"Вона хоче заручин за (її власним) сценарієм, і їх отримає", - додав співрозмовник видання.

Зі слів джерела, 47-річна Кері щиро любить 34-річного Брайана, і коли вона з ним, то щаслива і "вимикає" діву, на радість своєму оточенню.

Нагадаємо, показовий роман із гарячим красунчиком-танцівником Мерайя закрутила зразу після того, як Джеймс Пекер передумав брати її заміж. Як відомо, артистка спалила весільну сукню, а обручку вартістю в 10 мільйонів доларів залишила собі. А ще, подейкують, вона витрусила з багатія за своє приниження перед усім світом чималу грошову компенсацію.

Фото з Instagram Кері

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів