Пінчук показав своїх родичів на виставці

9 жовтня 2007, 14:09

Окрім потужної кількості чиновників, дипломатів та представників культури на відкритті виставки "Reflection", апогею досягла концентрація родичів господаря вечора.

Минулої п‘ятниці у стінах PinchukArtCentre можна було побачити чимало родичів Віктора Пінчука, а також екс-президента Кучми.

Пінчук з дружиною Оленою Франчук та однією з найвигідніших наречених України донькою Машею

І року не пройшло із того дня, коли зять екс-президента Кучми Віктор Пінчук вивів у світ свою доньку. Тоді, ТаблоID першим опублікував обличчя найбагатшої української спадкоємиці.

Так, вперше дочку від першого шлюбу олігарха Машу ТаблоID розпізнав у бомондній юрбі на відкритті PinchukArtCentre. Цього разу донька знову прийшла підтримати батька.

Дівчина, що знаходиться на другому місці у рейтингу найбажаніших наречених, зовні трохи змінилася. Двадцятип‘ятирічна Маша змінила зачіску і - з лиця – схудла.

Були присутні на виставці олігарха і його батьки - дідусь та бабуся Марії. Нагадаємо, що Маша Пінчук є акціонером ТОВ "Фірма "Дайм", де співвласником також є батько Пінчука Михайло Аронович.

Батьки Пінчука Михайло Аронович та Софія Йосипівна прийшли на експозицію до сина

До речі, у середині 90-их років батько Віктора Пінчука працював в одній фірмі з лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко. Підприємство носило назву корпорація "Співдружність" (російською "Содружество"). А сьогодні Михайло Аронович значиться серед працівників корпорації свого сина "Інтерпайп".

Тато Пінчука розповів, ким не став його син

ТаблоIDу вдалося дізнатися у Пінчука-старшого про потаємні бажання його сина. Виявилося, що у дитинстві маленький Вітя мріяв стати лікарем. Але потім, натхненний прикладом свого батька, вирішив піти в металургію.

Віктор Пінчук вітається з мамою

На виставку до сина Михайло Пінчук прийшов під ручку з дружиною Софією Йосипівною.

Мама Віктора Пінчука - професор Національної металургійної академії у Дніпропетровську. Також вона є завідуючим кафедрою покриттів композиційних матеріалів та захисту металів. До речі, цю ж академію колись закінчив і сам Віктор Пінчук.

Мама Пінчука викладає у Дніпропетровську і є завідуючою однієї з кафедр Металургійної Академії

Разом із тим, дружина Пінчука-старшого є головою наглядової ради "Фонду соціального порятунку", заснованого Пінчуком-сином у 1998-му.

Окрім того, були помічені на експозиції родичі Пінчуків-Франчуків по жіночій лінії. Так, в об'єктив ТаблоIDа потрапив брат дружини Кучми Юрій Туманов, який був головою ради директорів "Київстар GSM", за часів роботи у компанії доньки Леоніда Даниловича.

Прийшов у PinchukArtCentre ще один родич Пінчуків - Юрій Туманов, брат дружини Кучми

Туманов прийшов долучитися до прекрасного разом із супутницею.

Тож, не вистачало на виставці хіба що самої екс-президентської пари та їх онуків: Романа та Катерини.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів