Зеленський: Не можу стати президентом. Хто ж тоді буде смішити країну?

7 серпня 2007, 14:18

Незважаючи на те, що "95 квартал" не завжди улесливо відгукується про сучасних українських політиків, "кішка" й "мишка" поки живуть мирно. Так, за словами заводіяки "квартальщиків" Володимира Зеленського, ніяких погроз на їхню адресу поки не надходило.

"З боку політиків погроз не було, і я їм не раджу", - відзначив він під час веб-конференції на "Лізі".


Не всі політичні жарти "квартальщиків" політикам до душі

"Я знаю, що деякі політики ображаються. Але, слава Богу, поки до жодних серйозних дій з їхнього боку не дійшло. На собі цензури особливо не відчуваю... Це тішить, що у нашій країні у багатьох, а, можливо, у більшості гарне почуття гумору", - пояснив Зеленський.

А оскільки "ні чию політичну сторону колектив не підтримує", за словами жвавого гумориста, жартувати можна про всіх представників політичної еліти та про всі політподії без виключення.

"А на рахунок того, у кого ми працюємо, працювали на корпоративах у всіх політичних діячів. Може бути, відкрию секрет: часто політики, які по телевізору ладні одне одному перегризти... разом відпочивають", - сказав він.

При цьому Зеленський додав: "На виборах не голосую. Політики з такою частотою переходять один до одного у фракції, блоки та партії, що я за ними не встигаю. Коли вони зупиняться, я і знайду для себе фаворитів".

Та й голосувати, зважаючи на все, Зеленському доводилося б частенько.

"Кількість перевиборів на душу населення в Україні перевищує всі можливі рамки. Якби в нашій країні діти народжувалися з такою ж частотою, як перевибори, то населення нашої країни дорівнювало б населенню Китаю", - пожартував він.

Проте взяти на себе роль президента Володимир, відверто зізнається, не зміг би. Тільки от причина не у зобов'язаннях та надмірній відповідальності.

"Не можу стати президентом України. Хто ж тоді буде смішити нашу країну?" – додав "квартальщик".

Утім, зі слів артиста, країну не тільки здатні, але і смішать дуже і дуже багато представників нашої політеліти.

Всі фото з офіційного сайту "95-го кварталу"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів