Сердючка намилилася в депутати

9 липня 2007, 16:11

Починається передвиборча лихоманка. Тими, хто раніше просто висміював політиків, тепер оволодів дух з елементами дидактизму. Так, Вєрка Сердючка вирішила на раз плюнути збити власну партію.

Про свої плани на найближче майбутнє Данилко оголосив на "Слов'янському базарі у Вітебську". При цьому назву партії "звізда" обрала концептуальну: "Проти всіх".


Сердючка в політиці нічого не розуміє, але битися може не гірше за інших депутатів

Як зізналася Сердючка, вона у політиці не розуміє нічого, так само, як і ті політики, які постійно "б'ються біля трибун".

"Але і битися вона може не гірше, ніж депутати, і кричати у Верховній Раді про те, що все погано – теж", - прокоментувала Сердючка своє рішення пітиу політику, пише "Сегодня".

Сердючка братиме хабарі, але віддаватиме їх на допомогу дітям

"Вона (Сердючка) дуже добра і здатна вплинути на людей, а якщо їй почнуть давати хабарі, то вона буде їх брати. Але витратить вона ці гроші на допомогу дітям", - зауважив Данилко.

Правда чи ні, але друг Данилка Андрій Кравчук підтверджує наміри артиста. "Я знаю про його бажання йти у велику політику і займатися проблемами культури", - поділився співак.

В парламент, Вєрка, можливо, ходитиме з зіркою на голові - там достатньо смішних персонажів. Фото "Сегодня"

Невирішеним наразі залишається питання "депутатської уніформи". Можливо, Сердючка ризикне вдягти у Раду якийсь із своїх епатажних сценічних костюмчиків.

"Зараз там стільки смішних персонажів, що в появі Сердючки з зіркою на голові не було б нічого дивного", - зауважив Данилко.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів