Юрій Луценко: "Краще бути геєм, аніж політичним підорасом!"

4 липня 2007, 13:29

Напередодні виборів Юрій Луценко обрав простий перевірений шлях агітації – висвітлити своє обличчя глянцевим світлом.

З цього тижня Луценко, колись один з найбільших висміювачів "бігморд", з'явився на лайт-боксах. Формально - на обкладинці журналу "Публичные люди".

Пригладжені постановочні фото Луценка розбивають його ж власні вислови, які, як завжди, межують з нецензурними. Найбільше не щастить політичним опонентам Юрія Віталійовича. Більшість з них – "скурвилися", а хтось і взагалі став "політичним підорасом"...

Не важко здогадатися, на адресу якого політичного персонажа спрямований цей останній вислів. Але історія його стосунків з Олександром Морозом у викладі Луценка варта сюжету справжньої драматичної п’єси.


"Я непогано знав Мороза, бував у нього вдома, провів з ним сотні бесід. І можу сказати, що це один із найдосвідченіших і (у ті роки!) найлюдяніших політиків. Він ніколи не гнався за багатством і славою, щиро вболівав за країну, але страшно любив і любить владу... Але Ющенко не прорахував бажання Мороза довести Кучмі, що він ще буде на коні після його падіння — і в цьому була помилка президента. А трагедія Мороза в тому, що він скористався ситуацією, досяг бажаної влади, але вчинив політичне самогубство", - каже експерт з психології Луценко.

Фото "Публичные люди"

Після історії з Морозом і соціалістами він обережно ставиться до дружби. На питання, чи зміг би затоваришувати з людиною нетрадиційної сексуальної орієнтації, Луценко відповідає:

"Не скажу, що в мене були такі друзі, але це можливо. Краще бути геєм, ніж політичним підорасом".

Фото "Публичные люди"

Що ж до сім’ї, то тут Луценко виглядає одночасно сентиментальним сім’янином і ледь не диктатором. Принаймні у вихованні дітей він є прихильником спартанських методів.

"У мене два пацани. Розрив між ними десять років, тому я відчуваю себе молодим батьком. Старший страшно переживає за мене і, у випадку чого, кидається в бійку. Молодший багато чого ще не розуміє, але іноді дає дуже цікаві характеристики політикам, які виступають по телевізору", - каже Луценко.

Фото "Публичные люди"

"З меншим у мене пов'язані спогади часів революції, коли я йшов першою колоною з Майдану на цілий день, а він мені махав помаранчевою стрічечкою у вікно. Я знав, що можу не повернутися додому ніколи — було незрозуміло, що буде робити спецназ, але саме ця маленька людина мене підтримала у впевненості, що це треба заради майбутнього", - розчулює він.

Але одразу додає: його сини – "не з відірваних "запалювачів".

'Луценко

Луценко снідає з дружиною і коккер спаніелем, який виє на слово "Кучма". Фото "Публичные люди"

"У старшого не буває кишенькових грошей більше ста гривень, він їздить на маршрутці, і якби він засвітився хоч в одній скандальній історії, як діти деяких політиків, я б негайно відправив його служити у внутрішні війська", - каже Луценко.

Але на цьому вислові Луценко перестає дивувати. Його естетичні смаки не такі революційні.

Луценко читає Андруховича, слухає Джо Кокера, Dire Straits, U2, Pink Floyd, "Піккардійську терцію" і Гайтану...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів