Подкопаєва хоче підсадити всіх підлітків на свій наркотик

20 червня 2007, 13:51

Після закінчення "Танців із зірками" Лілія Подкопаєва не збирається втихомирюватися. Олімпійська чемпіонка і мама двох малят поставила для себе нову мету – тепер Ліля хоче проявити себе у скелелазінні.

Насправді, якби життя обернулося трохи інакше, український спорт не мав би у своїх рядах імениту гімнастку.

"Мені в дитинстві дуже хотілося бути стюардесою. Мене вабила їхня форма. Я уявляла собі, що вивчу англійську і буду літати - тільки міжнародними рейсами", - зізналася Подкопаєва "Газете по-киевски".


"Небо завжди вабить людей. Я часто ставила собі відоме питання: "Чому люди не літають?" – додала вона.

Проте життя інакше не обернулося, і Ліля засвітилася саме у спорті. Так вона і підсіла на найдужчий наркотик.

"Наркотики я не пробувала, крім українського сала. Спорт - найдужчий наркотик. Я хочу, щоб на нього присіли всі підлітки України", - сказала вона.

До речі, своїх дітей сімейство Подкопаєва-Нагорний планують також підсадити на спорт.

"Ми з чоловіком Тимофієм давно визначилися щодо майбутнього дітей. Вони будуть обов'язково займатися спортом і приділяти увагу здоровому способу життя", - ухвалили молоді батьки.

До того ж, за словами Лілії, її діти вже роблять певні успіхи: "Вадимчик вже не боїться води в басейні і перший раз спробував плисти. Каролінка робить перші кроки в гімнастиці - добре перекидається".

Між іншим, знайомство бізнесмена Тимофія Нагорного і Подкопаєвої теж пов'язано зі спортом. "Він запросив мене на спортивний проект у рідний Донецьк. Це було 5 років тому", - розповіла спортсменка.

Тепер Ліля завіряє, що навіть якби у її коханого Тимофія не було ні копійки в кишені, вона все рівно б вийшла за нього – жила б у халабуді.

"Знаю, що перші свої гроші він заробив у колгоспі вантажником. Потім пройшов шахти, кооперативи, приватні підприємства. І своїми мільйонами переді мною не хизується", - доповнила Подкопаєва.

У будь-якому разі гроші чоловіка Подкопаєва на що на що, а на косметику точно не викидає.

"Я є особою французької косметичної компанії "Lierac" - тому на косметику не витрачаюся", - пояснила вона. Проте одягу Ліля віддає перевагу вітчизняному – від дизайнерів Олени Іванової (Фешн-студія "Муна"), Ірини Каравай, Віктора Анісімова, Вікторії Гресь.

Зрештою, як і музику. Адже Подкопаєва слухає, за її словами, свою куму Ані Лорак, Ірину Білик, Таїсію Повалій, Тіну Кароль.

Та й в принципі, все своє – ближче до тіла, тому і змінювати місце проживання Ліля не планує. "У найближчі сто років переїжджати нікуди не збираюся", - завірила Подкопаєва.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів