Данилко бачить себе порнорежисером

1 червня 2007, 20:03

Данилко після повернення з далекого міста Гельсінкі – просто нарозхват.

Дає інтерв'ю і там, і тут, і продовжує шокувати публіку пікантними репліками.

"Я дуже люблю знімати голі кліпи. Вважаю, що можна все красиво зробити. Цілком міг би стати порнорежисером! Якби я знімав таке кіно, у мене неодмінно були б справжні постільні сцени, а не імітація. Вважаю, що порно дуже корисна штука. З медичної точки зору", - висловив свою авторитетну думку Данилко.


Якби Данилко знімав порно, постільні сцени у нього були б справжніми

Але при цьому веселий артист відразу ж відзначив, що сам довго "полуничку" не дивиться. "А що там дивитися – те ж саме. Мене тільки на 15 хвилин вистачає", - гигикає він.

У той же час, на особистому фронті в Андрія, схоже, поки затишок, принаймні на питання про кохану дівчину, він відповів: "Ні, я в пошуку… Я поки ще шукаю ту єдину. Але я скажу, що я не один, хоча це і не родина. Звичайно, бувають різні перестрілки на особистому фронті, але це не серйозні відносини", – зізналася "людина з зіркою на голові".

Наразі Данилко шуккає несерйозних стосунків

"Це цілком природно, що я іноді шукаю відносин на короткий час. Просто в даний відрізок життя мені так зручно. І навряд чи найближчим часом це пройде", - продовжує артист.

Данилко: "Я НІКОЛИ не одружуся"

При цьому Данилко зробив сенсаційну в якомусь роді заяву: "Скажу навіть більше: я НІКОЛИ не одружуся".

А на одного дзвінок чоловіка із пропозицією поговорити тет-а-тет Данилко, не розгубившись, відповів: "Ну от, приїхали, тепер я подобаюся і хлопчикам, і дівчаткам". Зараз, до речі, за словами Андрія, подобається він практично усім.

На фото Андрію два роки. Вже тоді він хотів стати артистом. А поки досі лихослови, які називають його "хитрожопою дворняжкою"

Хоча є ще люди, що називають Данилка "хитрожопою дворняжкою". Це, за його словами, група людей, що розпалили скандал довколо тих самих слів - "лаша тумбай".

Але Данилко такі випади намагається ігнорувати, хоча не приховужє, що часом його долає роздратування і злість.

"Депресії в мене немає, буває утома, роздратування. Виробився імунітет, думаю: стоп, краще піду вип'ю пива. Прикладом, зараз я не п'ю, але в мене були такі моменти, коли необхідно було напитися, щоб не приймати снотворне", - зізнається він.

Після "Євробачення" Андрій мусив звернутися до психолога

Хоча в той же час в іншому інтерв'ю Андрій зізнався, що після "Євробачення" "довгий час не міг спати. Потрібно було відіспатися після такого "марафону", а я години лежав вночі і не міг заснути. Безсоння моторошне! Почав приймати снотворне, але нічого не допомагало. Тому я звернувся до психолога", - поскаржився артист.

На наступне "Євробачення" Андрій обіцяє натягти на голову вдвічі більшу зірку

Утім, до наступного "марафону" Андрій напевно встигне оправитися. Тим більше, що до наступного "Євробачення" ще рік.

"У "Новій хвилі" я точно не буду брати участь. Якщо Бог дасть, наступного року збираємося їхати на "Євробачення" з піснею "Дубль-2". Я зроблю Вєрці зірку ще більше. І наприкінці помолюся. Або на початку. Як показує практика, "молитва" проходить краще!" – підкреслив оптимістичний Данилко.

Данилко впевнений, що його друге місце - результат втручання політики

Причому Данилко своєму другому місцю радіє більше, ніж якби в нього було перше.

"Зате в нас хороше друге. На другому вигідно бути з однієї простої причини: переможець зобов'язаний безкоштовно об'їздити шість країн з концертами. А ми зробимо те ж саме, але за гроші!" – підкреслив він, посміхаючись.

Данилко радий, що опинився на другому місці - так дешевше

"Шерифович дуже талановита. Розумію, що нам не дали б перше місце: все це політика, непроста ситуація в нашій країні зіграла свою роль. Зараз вибори на носі, а щоб проводити конкурс, потрібні чималі гроші. Я думаю, комітет "Євробачення" перестрахувався і дав перше місце сербці, і вона гідна його", - сказав артист.

Сценічна мама Інна Білоконь від Данилка отримує по голові за зіркову хворобу

А про свою сценічну маму Інну Білоконь Данилко зазначив: "У неї як раз зоряна хвороба почалася. Іноді її заносить, за що я її сильно лаю. А люди це відразу відчувають, тому я розумію, чому з'явилися такі розмови. Те ж саме було у Радміли Щеголевої, яка грала Гелю", - пригадав він.

І додав наостанок: "У мене такого не було! Я позбавлений цих амбіцій. Не вмираю від задоволення, роздаючи автографи".

За матеріалами "Факти", "Твой день", "Жизнь за всю неделю"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів