Чапкіс купує дружині ліфчики і почувається винним

5 травня 2007, 18:36

На початку їхніх романтичних стосунків дружина Григорія Чапкіса носила своєму коханому манку-сметанку. Тепер улюбленець глядачів "Танців з зірками" сам розпещує Аллу Борисівну – кавою у ліжко.

"Щовечора у нас вечеря при свічах. Хто раніше прийшов, той і накриває стіл. І сніданок у постіль несу їй обов'язково. Ну чого мені варто зробити ще одну чашку кави. І щойно вона очки відкрила, а на ліжку - гарячий сніданок. Це такий кайф дивувати", - зізнався завжди бадьорий Чапкіс в інтерв‘ю "Сегодня".


Григорій Чапкіс з третьою коханою дружиною Аллою Борисівною

Та й взагалі, заслужений танцюрист хатніх робіт не цурається. "Коли я знаю, що їй нема коли, вона поспішає, спізнюється в університет, то чого мені варто помити посуд або пропилососити?"

"Я ж взагалі перед Аллою завинив. Одного разу вона прийшла і каже: татку, мене хочуть призначити начальником учбово-методичного відділу університету. Я так загорівся, мовлял, Аллочка, я старенький, а в тебе ще кар'єра попереду, я хочу хоч одну ніч переночувати з професором. І вона стала професором. Тепер о 7 ранку пішла, о 20.00 приповзла. А раніше могла дві-три пари вичитати і весь інший час ми були разом", - сумно зітхає Чапкіс над "помилками молодості".

Чапкіс та танцюристка Олена Шоптенко на Віденському балу

Сентиментальне подружжя Чапкісів живе в любові і злагоді. Вже легендарний танцюрист все ніяк не налюбується на свою молоду дружину.

"Дзвоню по кілька разів у день, щоб не забута була. Знаю всі її розміри. І в мене, і в неї 39-ий розмір взуття. Міряю на базарі жіночі туфельки. Якщо на мене ледь вільні, значить їй саме в пору. Якщо я куплю Аллочці ліфчик, то буде добре. А якщо вона сама, то як не малий, то великий... От зараз йшов на зустріч до вас, висить бюстгальтер аж до болю гарний, сам мене зупинив", - розповів він.

У свою чергу молодша за чоловіка на 22 роки Алла Борисівна Чапкіс теж турбується про нього, як про малу дитину.

"Мені завжди здавалося, що я старша за Григорія років на двадцять. Я не встигаю за його бажаннями і швидкостями", - сказала вона по секрету.

Проте от догоджати своєму шпаркому чоловіку Алла Борисівна і досі не навчилась: " Аллочка теж мені купує речі. Але я не люблю її подарунки. Вона не може мені догодити", - зізнався артист.

Алла Борисівна молодша за чоловіка на 22 роки і вища за нього на 13 сантиметрів

Можливо, ефект дорослості у пані Чапкіс посилюється ще й завдяки тому, що вона вища за свого чоловіка на 13 сантиметрів.

"Щоб її поцілувати, потрібно стати на гаманець. Лише у крутих бізнесменів такі дружини, коли ноги від щелепи", - гордо зазначив Григорій Чапкіс.

Звісно, маестро танцю прискіпливий не лише під час бальних тренувань. При виборі дружин Чапкіс також вирізнявся перебірливістю.

"Я не з кожною ляжу у ліжко. Я вимогливий і до себе, і до інших", - запевнив він "Сегодня".

Так, навіть донька Чапкіса, яка колись з Італії прилітала, аби розлучити батька з новою пасією, після розмови з мачухою визнала: "Тату, це те, що тобі потрібно".

Фото Анни Андрієвської, фото з сайту www.toplife.com.ua, "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів