Нові-старі конфузи Януковича, або Нещасливе слово "прем’єр"

27 квітня 2007, 11:39

За два з половиною роки, які минули з дати президентських виборів, Віктор Янукович багато чому навчився. Змінилася його риторика – Віктор Федорович більше не вживає слово "кАзли". Змінилися жести прем’єра – його навчили переможному підняттю рук.

Проте з 2004 року Янукович так і не навчився правильно писати назву своєї посади. У 2007 році він припустився тієї ж граматичної помилки, що й у 2004-му.

Але цього разу прем'єр вирішив продемонструвати свою безграмотність усій Європі. Янукович сконфузився під час вписання добрих слів у книгу почесних гостей ПАРЄ у Стразбурзі.


Мало того, що на очах у здивованого президента ПАРЄ Рене ван дер Ліндена переписував свої палкі побажання Асамблеї з аркуша, він ще й примудрився написати свою посаду з помилкою.

Так, слово "прем’єр-міністр" написане Януковичем через м’який знак – "премьєр-міністр".

Проте Віктор Федорович вирішив не ламати традицію і зробити ще хоча б одну помилочку. І в нього це вийшло. Слово "Європа" Янукович написав через букву "Е".

Єдине, що тішить у цій ситуації, то це те, що український прем’єр знову не згадав, що він проФФесор.

Янукович виводить щирі слова подяки...

... переписуючи їх зі шпаргалки

Ван дер Лінден шокований. Слава Богу, він не вміє читати українською

"Подивіться, який я молодець!"

'Апостофом

Апострофом між "м" і "є" у слові "прем'єр" і не пахне. Слово "Європа" написане через "Е". Янукович не вміє навіть списувати

Натомість м'який знак - присутній

В анкеті, заповненій Януковичем для ЦВК у 2004 році, Янукович припустився 14 помилок. Апогеєм безграмотності стали неологізми Януковича "проффесор" і "прємьєр-міністр"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів