Лорак хоче заміж, але спершу вона стане мамою...

6 квітня 2007, 16:13

Ані Лорак часу на те, щоб вдома потренуватися в кулінарному мистецтві, катастрофічно не вистачає. Проте в неї завжди є час забігти до коханого у їхній спільний ресторанчик і перекусити там. Стоїть же коло плити співачка нечасто.

"Мабуть, востаннє це було тиждень тому. Вчора я приїхала з Одеси – відразу сюди. Мене нагодували, напоїли, я дала інтерв’ю, трішки відпочивала. Просто дуже насичений графік, і знайти в цьому ще час для кухні – неможливо. Приходжу додому, і єдине, що я хочу, – це змити макіяж, відпочити, переодягтись, простежити за якимись новинками по телевізору, тому що останнім часом події взагалі нагадують якийсь серіал, і ти за ними не встигаєш", - пояснила Кароліна в інтерв‘ю "Уніан".

В ресторані Кароліни і її коханого всі офіціанти знають смаки співачки. Тож, якщо замучить голод, вона одразу біжить сюди

До того ж поп-зірка абсолютно довіряє шеф-кухарю свого ресторану, який вже знає всі її смаки. "І, коли я приходжу й кажу "салат", він вже знає який. Хлопці й дівчата-офіціанти в ресторані вже знають, що та як, наприклад, якщо чай, то лише фруктовий", - розповідає вона.


Однак застілля як спосіб відпочинку не для Ані. "Культурний відпочинок – це відпочинок не "обличчям у салат", - переконана вона.

А головним у ресторані співачки наразі лишається її турецький бойфренд і потенційний майбутній чоловік Мурат.

"Коли я аналізую, що йому довелося пережити: покинув свою країну, сім’ю, роботу, геть усе. Йому довелося почати все спочатку – у іншій країні... Ми спілкуємося трішки англійською, трішки російською, зараз він навіть учить українську. Коли ми сидимо за столом, обов’язково один тост за Україну. І я скажу, що в нас немає взагалі жодних розбіжностей, навіть, якщо з’являються якісь непорозуміння, які часом бувають у всіх людей, то завжди допомагає мова кохання", - поділилася Лорак.

З Муратом Кароліна спілкується мовою кохання. І вже й заміжжя планує, і дітей, і хатинку коло моря...

"Нас об’єднує кохання – це те почуття, яке нас поєднало в принципі. Це щось чисте та справжнє, тому що в мене в житті було багато пропозицій, варіантів і досвіду спілкування", - запевнила співачка, яка вже не приховує, що дуже хоче заміж.

"Безумовно, є плани вийти заміж, тому що цього хочеться. Якщо донедавна, я казала про те, що сама маю прийти до цього, і я не готова до заміжжя, то зараз можу сказати, що мені хочеться цього. Прийшов час, коли мені хочеться гарного весілля, дітей, великого будинку, собаку, а також будинок біля моря", - зізнається вона.

Однак остаточних планів щодо одруження Кароліна і досі не розкриває: "Знаєте, хочеться зараз насолодитися цим романтичним періодом: ми йдемо тримаючись за руки, кажемо одне одному гарні слова, і це нагадує якусь казку. Я максимально налаштована бути зі своєю коханою людиною, хочеться всього-всього, що повинна відчути жінка: материнства, зіграти роль дружини, гідної "Оскара"... Плани і мрії є, але коли це збудеться, - ми поки конкретно про це не говорили, але думаємо, що це здійсниться".

Дуже скоро Лорак стане мамою...

Хоча частково відчути себе мамою Кароліна може вже тепер. Як відомо, теперішній лідер "Танців із зірками-2" Лілія Подкопаєва свою доньку назвала Ліною саме на її честь.

"Мене запросили бути хресною мамою, і в житті я допомагатиму їй, своїм ореолом обігріватиму її... Хрестин ще не було, "наша мама" танцює, зараз уся в проекті "Танці з зірками–2". Планували на березень, але весь вільний час займає цей проект. Це, мабуть, буде квітень або ближче до літа, бо до цієї події теж потрібно підготуватися", - розповіла по секрету співачка.

А поки Ані Лорак готується і шукає щось цікавеньке на подарунок для своєї майбутньої похресниці, вона тільки мріє і плекає свої амбіції:

"Амбіції, безумовно, в мене є – заспівати з такими світовими зірками, як Робі Вільямс, Джордж Майкл. Я чула, що Елтон Джон їде до Києва, і я думаю, що все-таки це збудеться... Звичайно, мені б хотілося зустрітися з ним і заспівати. Це моя мрія".

А серед амбіційних планів співачки - дует із Елтоном Джоном. Щоправда, їй би в найближчий час впоратися з випуском нового альбому, на одну з пісень якого зняв кліп Алан Бадоєв

Між іншим, Лорак через її популярність і до політики затягти намагались, та співачка на це не пристала: "Постійно якісь політичні пропозиції лунають, але я дуже далека від політики, я нікому не довіряю. Я знаю, що в усіх політичних іграх артисти, прості люди – іграшки, ними маніпулюють", - впевнена Лорак.

А зуб на політику й політиканство Кароліна має ще з пори "Євробачення" 2005 року. Тоді замість неї, на конкурс поїхали "Ґринджоли", при тому що Лорак перемагала за інтерактивним голосуванням.

"Ми пройшли всі етапи, і за три дні – якісь телефонні дзвінки... Я питаю, чи можна дізнатися, за кого ці дзвінки, мені відповідають, що за вас прийшло більше, але значно пізніше, тобто натискається кнопка, й вони приходять пізніше..," – згадує вона з досадою.

"Мені було дуже боляче, тому що це сталося саме в Україні, причому безкарно. Усі знайшли якусь мотивацію. Той імідж країни, ті люди, ті обличчя, які представляли Україну – це була ганьба, і мені було соромно за це. Це було зроблено на рівні керівництва держави. І зараз відбувається усе так само, тобто хтось кимсь маніпулює", - висловила свою думку Кароліна.

У той же час з політикою Лорак нічого спільного мати не хоче. Адже саме через неї, на Євробачення-2005 вона так і не поїхала

В будь-якому разі Ані Лорак з політикою нічого спільного мати не хоче.

"Ще я не люблю політику, тому що мій брат загинув у Афганістані, і тоді це ще був "інтернаціональний обов’язок". Зараз ніхто не може сказати, кому він був потрібен і для чого залинуло стільки людей. Тому в цьому сенсі краще триматися якомога далі й займатися своєю справою", - сказала вона і додала:

"Втім, навіть якщо тобі здається, що ти береш активну роль у політиці, політика все одно бере активнішу роль у твоєму житті".

За матеріалами "Уніан". Фото "УНІАН" та фото, надані прес-службою Ані Лорак і з офіційного сайту співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів